:
Якою буває

Якою буває "Україна на смак" покаже UΛ:Перший

10 січня 2017

Кулінарний проект про традиційні українські страви "Україна на смак" стартує на UΛ:Перший у середу, 11 січня. Програма виходитиме по буднях о 9:00, аби запропонувати глядачам нові ідеї кулінарних шедеврів на кожен день.

У всіх регіонах України зберігаються власні традиції. Це стосується і кухні – різноманітні смакові вподобання є майже у кожній області. Отож UΛ:Перший вирішив зібрати гастрономічні особливості з різних куточків України у проекті "Україна на смак".

У перших випусках програми глядачі познайомляться з рецептами Полтавщини, Черкащини, Сумщини. Кулінарні майстри Полтави покажуть своє бачення щодо приготування різотто по-армійськи, кордон блю зі свинини з овочами, а також солодких десертів – цукерок та пряників. Сумські ж кухарі здивують рецептами смачного чак-чаку і традиційного банушу. А от секрет приготування ніжного судака у молочному соусі розкриє кулінар родом із Черкащини.

Невдовзі UΛ:Перший запустить ще один кулінарний проект, який розкаже про історію і традиції приготування їжі зі всього світу. "Світ на смак" вийде в ефірі з 3 лютого.

Читайте також: