:
Естафети, спринти і переслідування 5 етапу Кубка світу з біатлону покаже UΛ:Перший

Естафети, спринти і переслідування 5 етапу Кубка світу з біатлону покаже UΛ:Перший

10 січня 2017

Перша гонка 5-го етапу Кубка світу з біатлону відбудеться у німецькому Рупольдингу 11 січня о 15:30. Загалом під час цього етапу біатлоністи позмагаються в естафетах, спринтах і гонках переслідування. Усі старти з 11 по 15 січня наживо покаже UΛ:Перший.

Змагання можна буде дивитися в ефірі телеканалу за таким розкладом:

Українську збірну в чоловічій естафеті представлятимуть Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков та Віталій Кільчицький. Бігтиме наша команда під 4-м стартовим номером.

На Кубку світу сезону 2016/2017 вже раз проходили естафетні гонки – на 2-му етапі у Поклюці (Словенія). Тоді серед чоловіків кращими були французи, другими – росіяни, третіми – німецькі біатлоністи. Українська чоловіча збірна у складі Артема Прими, Сергія Семенова, Віталія Кільчицького та Дмитра Підручного фінішувала четвертою.

Наші ж біатлоністки в естафеті у Словенії вибороли подіум – Ірина Варвинець, Юлія Джима, Олена Підгрушна й Анастасія Меркушина фінішували третіми. Уперед наші дівчата пропустили тільки команди Німеччини (1 місце) та Франції (2 місце).

Перед стартом п’ятого етапу Кубка світу у ТОП-30 спортсменів турніру входять четверо українських спортсменів. Серед найкращих біатлоністок – Юлія Джима (11-та позиція у загальному заліку) та Олена Підгрушна (21 позиція у загальному заліку). До 30-ки найкращих серед чоловіків потрапляють Сергій Семенов і Дмитро Підручний, які посідають 24-ту і 25-ту позиції відповідно.

Читайте також: