:
Стали відомі імена перших фіналістів національного відбору на Євробачення-2017

Стали відомі імена перших фіналістів національного відбору на Євробачення-2017

04 лютого 2017

Відбувся перший півфінал національного відбору на Євробачення-2017. Його розпочав ведучий Сергій Притула, представивши глядачам журі, до складу якого увійшов музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист та композитор Андрій Данилко і переможниця Євробачення-2016 Джамала.

У першому півфіналі за результатами жеребкування взяли участь такі виконавці:

SKAI
Рома Веремейчик і група LUMIERE
Monochromea
Laliko
Сальто Назад
MamaRika
TAYANNA
Арсен Мірзоян

Подивитися як це було можна у запису на сторінці UΛ:Перший у Facebook та на сайті телеканалу.

Після усіх конкурсантів на сцені українського національного відбору виступили іноземні гості – співачка із Грузії Tako Gachechiladze та гурт Naviband із Білорусі. Вони виконали ті пісні, з якими представлятимуть свої країни на Євробаченні-2017, що вже у травні прийматиме Київ.

Система голосування на національному відборі залишилася такою ж, як і в минулому році: журі виставили учасникам бали, глядачі голосували шляхом смс або за допомогою мобільного додатку, після чого бали від суддів і глядачів підсумувалися. Отож за результатами оцінок журі та глядачів до фіналу національного відбору, який відбудеться 25 лютого, пройшли TAYANNA та Сальто Назад.

Із ким ці артисти змагатимуться за право представляти Україну на Євробаченні-2017 у фіналі нацвідбору, стане відомо за результатами ще двох півфіналів. Другий півфінал відбудеться 11 лютого. У ньому візьмуть участь: LETAY, Міла Нітіч, KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Panivalkova та ILLARIA. У третьому півфіналі 18 лютого виступатиме гурт Кузьми Скрябіна Singing pants, O.Torvald, Анастасія Прудіус, Віталій Козловський, KADNAY, MELOVIN, Green Grey та Vivienne Mort. Національний відбір на Євробачення UΛ:Перший другий рік поспіль проводить спільно з телеканалом СТБ.

Читайте також: