:
Представниця Грузії на Євробаченні-2017 Тако Гачечиладзе:

Представниця Грузії на Євробаченні-2017 Тако Гачечиладзе: "Чекаю на теплий прийом українців"

06 лютого 2017

Цього року на Євробаченні Грузію представлятиме співачка Тако (Тамара) Гачечиладзе. Днями грузинка побувала в Києві, щоб виступити на першому півфіналі українського національного відбору. До речі, для Тако це не перша спроба взяти участь в Євробаченні. У 2009 році співачка у складі гурту "Стефане и 3G" мала виступити в Москві. Але здійнявся скандал навколо пісні грузинських представників We don’t wanna put in, в якій дехто почув політичний підтекст. Тоді від грузинів вимагали або змінити текст, або вибрати іншу пісню. Та керівництво компанії "Євробачення – Грузії" вирішило, що краще взагалі відмовитися від участі представників їхньої країни у Євробаченні-2009. Але Тако Гачечиладзе сподівається, що Євробачення-2017 в Києві, буде для неї щасливим.

Тако, національний відбір на Євробачення в Україні – це дуже популярне дійство, в якому намагаються взяти участь велика кількість українських виконавців? Наскільки національний відбір цікавий для грузинських артистів?

Дуже цікавий! Усі бажають потрапити на Євробачення. До речі, цього року у нас був найбільший конкурс за всю історію нацвідборів – 25 виконавців. Зазвичай в середньому змагаються за перше місце 10-12.

А хто у вас був у складі журі?

Цього року всі члени журі були з Європейської мовної спілки. Тож конкурс, дійсно, був дуже серйозним. Відбирали так: 70% балів – від журі, 30% – смс телеглядачів.

Декілька слів про вашу пісню.

Вона називається Keep The Faith. Я написала її зі своїм продюсером Анрі Джохадзе, який, до речі, брав участь у Євробаченні-2012. Пісня про те, що в найважчі хвилини треба вірити в себе. Вважаю, що в житті будь-якої людини трапляються складні ситуації, то ж, сподіваюсь, пісня буде зрозумілою всім.

Готуєте для супроводу якесь цікаве шоу?

Ні. Можу лише сказати, що ми запишемо новий відеоролик. Навіть моя сукня буде іншою. Взагалі, я не люблю повторюватись.

А як давно ви співпрацюєте з Анрі Джохадзе?

Ми дружимо з дитинства. Він талановитий композитор, професіонал і мій продюсер на Євробаченні-2017. Я йому довіряю, ціную його досвід, у тому числі – виступу на цьому міжнародному конкурсі. До речі, спочатку він відмовляв мене йти на нацвідбір, мовляв, ти стільки років на сцені, нащо тобі змагатися з молодими й недосвідченими. На що я відповіла – для мене це не проблема. І тоді він запропонував свою музику для пісні.

З якого віку ви берете участь у конкурсах?

З дев’яти років. Тож для мене це як дихати. Мої друзі навіть дивуються: як?! Це ж напруга, нерви. А мені нормально. Я вже звикла. Більше того – мені подобається цей драйв.

Ви вперше в Україні?

У 2001 році я була в Ялті, на конкурсі, який проводив композитор Микола Мозговий "Море друзів", де посіла перше місце. А в Києві – вперше. Мій батько Гіві Гачечиладзе навчався у київській консерваторії, багато років прожив тут, керував джаз-оркестром "Дніпро" та оркестром Держтелерадіо України.

Чого ви чекаєте від Євробачення-2017?

Підтримки людей та перемоги. Чому ні?)) І дуже теплого прийому українців. Я знаю, що ваші люди дуже люблять грузинів.

Читайте також: