:
Чемпіонат світу з біатлону-2017 UΛ:Перший покаже у повному обсязі наживо

Чемпіонат світу з біатлону-2017 UΛ:Перший покаже у повному обсязі наживо

06 лютого 2017

Чемпіонат світу з біатлону-2017 пройде в австрійському Гохфільцені із 9 по 19 лютого. Усі трансляції змагань у прямому ефірі транслюватиме UΛ:Перший.

Під час світової першості спортсмени виборюватимуть медалі в усіх видах біатлонних дисциплін. Крім одиночної змішаної естафети, яка ще не потрапила в обов’язкову програму чемпіонату. Загалом бітлоністи змагатимуться в естафетах і змішаній естафеті, спринтах, гонках переслідування, індивідуальних гонках і гонках з масового старту*.

Склад української збірної на чемпіонат світу в Гохфільцені вже відомий. Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець та Валя Семеренко представлятимуть нашу країну у дисциплінах серед жінок. Серед чоловіків за чемпіонство змагатимуться Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний, Володимир Семаков та Олександр Жирний.

Загальна кількість учасників чемпіонату становить 326 спортсменів: 171 біатлоніст і 155 біатлоінсток. На трибунах організатори очікують понад 150 тисяч фанів.

Забезпечуватимуть трансляції змагання 49 камер і понад 170 працівників. А кількість акредитованих на подію журналістів і фотографів сягнула 280 осіб.

Прямі трансляції чемпіонату можна дивитися за посиланням http://1tv.com.ua/live. Найперативніші новини про результати змагань шукайте на наших сторінках у Facebook і Twitter.

* Докладний опис кожного виду гонок можна прочитати за посиланням http://1tv.com.ua/programs/biathlon_world_cup_2016_2017.

Читайте також: