:
НСТУ оголосила тендер на послуги з підготовки та встановлення глядацьких трибун для Євробачення-2017

НСТУ оголосила тендер на послуги з підготовки та встановлення глядацьких трибун для Євробачення-2017

14 лютого 2017

Тендер на послуги з підготовки, встановлення, експлуатації та демонтажу конструкцій глядацьких трибун для пісенного конкурсу Євробачення-2017 запущено Національною суспільною телерадіокомпанією України 10 лютого. Ця процедура проводиться з метою проведення попереднього відбору постачальників послуг для подальшого застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4(1) прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" та постанови КМУ "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення".

Відтак протягом 10 днів, до 20 лютого, як українські, так і іноземні компанії, які надають відповідні послуги, мають можливість подати свою пропозицію до розгляду під час відбору. До обов’язків компанії входить надання достатньої кількості елементів трибун, управління проектом "під ключ", планування робіт, проектування, виконання, впровадження, експлуатація, ремонт, обслуговування, можлива реконфігурацію та демонтаж після конкурсу. Деталі про вимоги до конструкцій трибун описані в Додатку №2 на сайті публічних електронних закупівель ProZorro. Крім того, необхідно передбачити сидячі місця для глядачів, додаткові подіуми для розміщення Наглядової Ради, учасників конкурсу, відеоінженерів,, режисерів та камер. Очікувана вартість таких послуг – 24 мільйони 158 тисяч 400 гривень з урахуванням ПДВ.

Компанія, яка надаватиме послуги з підготовки, встановлення, експлуатації та демонтажу конструкцій глядацьких трибун, повинна мати відповідне обладнання та достатню матеріально-технічну базу, досвід виконання аналогічних робіт, а також її працівники повинні бути належної кваліфікації.

Будівництво глядацьких трибун в Міжнародному виставковому центрі заплановано на період кінця березня – середини квітня. Опублікована схема зали Міжнародного виставкового центру з розміщенням трибун, сцени і глядацьких місць є попередньою.

Інформація про тендер і деталі подачі заявок на участь в ньому розміщена на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.gov.ua.

Читайте також: