:
Офіційні спільноти НСТУ присвячені Євробаченню-2017 – тепер у найбільших соцмережах

Офіційні спільноти НСТУ присвячені Євробаченню-2017 – тепер у найбільших соцмережах

15 лютого 2017

Українські спільноти Євробачення-2017 запустилися у найбільших соціальних мережах мовником-організатором цьогорічного пісенного конкурсу – Національною суспільною телерадіокомпанією України. Завдання цих сторінок – об’єднати активних українських фанів та оперативно надавати їм найцікавішу інформацію про пісенний конкурс.

Ми у FB: fb.com/eurovision2017kyiv
Ми у VK: vk.com/eurovision2017kyiv
Ми у Twitter: twitter.com/esc2017kyiv
Ми в Instagram: instagram.com/eurovision2017kyiv

На цих сторінках з’являтиметься виключно офіційна та перевірена інформація про цьогорічний пісенний конкурс. Зараз це будуть переважно новини про хід підготовки травневих шоу та український національний #vidbir2017. А вже ближче до Єврошоу офіційні спільноти цьогорічного мовника-організатора поповнюватимуться інформацією про будівництво трибун та сцени в Міжнародному виставковому центрі, основні події з інших офіційних локацій, про спеціальних гостей шоу та з бекстейджу пісенного конкурсу.

Навесні на цих сторінках для українських фанів Євробачення запускатимуться різноманітні спецпроекти, у тому числі й інтерактивні, які дозволять більше дізнатися про історію конкурсу та стати його частиною.

Отож, якщо хочеш дізнаватися новини Євробачення-2017 першим, якщо тобі цікаво, якими будуть травневі шоу в Києві, і те, які сюрпризи готують організатори, долучайся до офіційних українських спільнот Євробачення-2017.

Читайте також: