:
Відбувся брифінг щодо змін у команді оргкомітету Євробачення-2017

Відбувся брифінг щодо змін у команді оргкомітету Євробачення-2017

14 лютого 2017

Вчора, 13 лютого, відбувся прес-брифінг щодо змін у команді Євробачення-2017, під час якого керівництво НСТУ пояснило свою позицію стосовно вчорашньої заяви декількох топ-менеджерів компанії про припинення роботи над Євробаченням. На брифінгу виступила т. в. о. Голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок, заступник керівник ПАТ НСТУ Павло Грицак та директор з виробництва Євробачення-2017 Ола Мельзиг (Ola Melzig).

Вчора у пресі було оприлюднено заяву про трьох топ-менеджерів НСТУ, а також лінійних менеджерів, які займалися підготовкою міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, про те, що вони залишають проект. Керівництво ПАТ НСТУ наголошує, що не зважаючи на те, що ця ситуація є позаштатною, вона жодним чином не вплине на виконання зобов’язань НСТУ щодо організації та проведення Євробачення-2017 в Україні.

Ганна Бичок, т. в. о. Голови правління ПАТ НСТУ:

"Я впевнена, що в Україні Євробачення пройде на високому рівні. Команда готова працювати, не дивлячись на заяву Вікторії Романової про те, що п’ять менеджерів – Олесандр Харебін, Вікторія Романова, Олексій Карабан, Денис Блощинський та Ірина Асман – покидають проект Євробачення. Ми готові продовжувати роботу без будь-яких затримок. Вікторія Романова повідомила, що буде займатися іншими міжнародними проектами, яких, дійсно, сьогодні в ПАТ НСТУ багато. Це і спільній з Японією проект з технічного переоснащення обладнання НСТУ, і проект про побудову ньюз-руму, і тренінгового центру з Deutsche Welle, та проект зі шведським радіо про розбудову та адміністрування ПАТ НСТУ. Тобто там роботи, дійсно, багато. Але мені б дуже хотілося аби Вікторія Романова працювала на проекті Євробачення-2017".

Павло Грицак, заступник керівника ПАТ НСТУ:

"Пісенний конкурс Євробачення – одне з найрейтинговіших світових шоу, яке охоплює більш як 200-мільйонну аудиторію. Підготовка до ньогоце важкий і часто виснажливий процес. Ми вдячні команді, яка працювала. І нам шкода, що частина команди, що відповідала за івентову та комерційну частини, написали цього листа до преси про припинення своєї роботи над конкурсом. Хочу повідомити, що команда, яка займається продакшном і виробництвом телевізійних шоу, продовжує працювати і все йде за планом. Цього вівторка у нас відбудеться нарада в Міжнародному виставковому центрі, в якій візьмуть участь всі департаменти. Що стосується івентової частини, у нас створена міжвідомча група з КМДА. Після того як була зроблена заява івент-команди, нам подзвонили представники КМДА і підтвердили, що продовжують працювати у звичному режимі з нами як із мовником-організатором, і ми спільними зусиллями все зробимо. Більш того вже вибрано та затверджено Європейською мовною спілкою місце для розміщення Євроклубу. Тож ми рухаємося далі і впевненні, що у нас буде якісний пісенний конкурс".

Представники Європейської мовної спілки у своїй заяві, що оприлюднена на офіційному сайті Eurovision.tv зазначили, що вони не уповноважені коментувати кадрові зміни в ПАТ НСТУ, через які частина команди не може продовжити роботу над проектом. Та вони висловили вдячність за їхню наполегливу працю та вклад, який команда цих фахівців зробила для підготовки цьогорічного Євробачення.

Вони також нагадали ПАТ НСТУ, що попри кадрові зміни, важлива ефективна підготовка до конкурсу, відповідно до узгоджених планів та у попередньо встановлені строки, що затвердженні Наглядовою радою, щоб забезпечити успішне проведення конкурсу в травні.

ЄМС отримає оновлену пропозицію штатного розпису від ПАТ НСТУ в установленому порядку, оскільки кадрові зміни потребують схвалення з боку ЄМС та Наглядової ради.

Читайте також: