:
У 19 країнах вже обрано представників, які поїдуть на Євробачення-2017 до Києва

У 19 країнах вже обрано представників, які поїдуть на Євробачення-2017 до Києва

14 лютого 2017

Дев’ятнадцять країн-учасниць Євробачення-2017 уже обрали своїх представників на цьогорічний пісенний конкурс. Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Білорусь, Велика Британія, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Кіпр, КЮР Македонія, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Чорногорія, Швейцарія – оголосили імена артистів, які приїдуть у травні до Києва.

Також тривають національні відбори у Данії, Латвії, Литві, Мальті, та Норвегії. В Угорщині перший півфінал відбору відбувся 10 лютого, а в Естонії – 11-го. Український національний відбір на Євробачення-2017 розпочався 4 лютого, його фінал пройде 25-го, у якому за право представляти країну змагатимуться шестеро виконавців.

До початку своїх національних відборів активно готуються в Греції, Польщі, Румунії та Ісландії. У Болгарії також продовжують обирати представника. Португалія, яка повернулася до участі в Євробаченні, пропустивши минулорічний конкурс, свого представника визначить вже у березні. Цього ж місяця фінали національних відборів пройдуть у Швеції, Румунії, Словенії та в багатьох інших країнах.

Нагадаємо, що півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал Євробачення-2017 – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр.

Читайте також: