:
НСТУ оголосила тендер на послуги із забезпечення відеозйомки та формування телевізійного сигналу

НСТУ оголосила тендер на послуги із забезпечення відеозйомки та формування телевізійного сигналу

16 лютого 2017

Національна суспільна телерадіокомпанія України оголосила тендер на послуги із забезпечення відеозйомки та формування телевізійного сигналу для пісенного конкурсу Євробачення-2017. Ця процедура проводиться з метою проведення попереднього відбору постачальників послуг для подальшого застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4(1) прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" та постанови КМУ "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення".

Потенційні учасники можуть подавати свої пропозиції до 21 лютого. Переможець повинен забезпечити: проведення відеозйомки та формування телевізійного сигналу під час усіх телевізійних репетицій, а також голосування, церемонії відкриття, інтервал-актів, репетиції учасників, фінальних костюмних репетицій та прямих ефірів. Також необхідно провести монтаж та демонтаж обладнання на локаціях, підключення живлення, технічні тести. Деталі про технічні вимоги викладені у Додадку №1 на сайті публічних електронних закупівель ProZorro. Очікувана вартість послуг складає 35 мільйонів 400 тисяч гривень.

Компанія, яка надаватиме послуги із забезпечення відеозйомки та формування телевізійного сигналу повинна мати відповідне обладнання та достатню матеріально-технічну базу, досвід виконання аналогічних робіт, а також працівників відповідної кваліфікації.

Інформація про тендер і деталі подачі заявок на участь в ньому розміщена на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.gov.ua.

Читайте також: