:
Останній півфінал нацвідбору на Євробачення-2017 визначить ще двох фіналістів

Останній півфінал нацвідбору на Євробачення-2017 визначить ще двох фіналістів

17 лютого 2017

Третій півфінал національного відбору на Євробачення-2017 відбудеться у найближчу суботу, 18 лютого, о 19:00. Наживо його покаже телеканал UА:Перший – в ефірі, на сайті, на офіційному YouTube-каналі та у Facebook.

Так цієї суботи до обраних у перших двох півфіналах виконавців – TAYANNA, Сальто Назад, ILLARIA та ROZHDEN – додадуться ще двоє. За останні два місця у фіналі змагатимуться: гурт Кузьми Скрябіна Singing pants, O.Torvald, Анастасія Прудіус, Віталій Козловський, KADNAY, MELOVIN, Green Grey та Vivienne Mort.

А після усіх конкурсних виступів на сцену українського нацвідбору вийде Манель Наварро (Manel Navarro) – представник Іспанії на Євробаченні-2017. Так як Іспанія входить до переліку країн "Великої п’ятірки", на пісенному конкурсі Манель виступатиме одразу у фіналі. Свою конкурсну пісню "Do It For Your Lover" він виконає і під час третього півфіналу українського національного відбору.

Пригадати, як проходив перший і другий півфінал нацвідбору на Євробачення-2017, можна на YouTube-каналі UА:Перший.

Перші фіналісти нацвідбору на Євробачення: TAYANNA і Сальто Назад. Виконавиця TAYANNA підкорила журі та українську публіку своєю піснею "I Love You". Судді віддали їй 7 балів, а глядачі – 8. Гурт Сальто Назад виконав пісню, яка має назву "О, Мама". Саме цей колектив отримав того вечора від журі максимальну кількість балів – 8. І хоч глядачі проголосували всього на 6, цього було достатньо, щоб Сальто Назад отримали місце у фіналі.

ILLARIA отримала від глядачів 8, а від суддів 7 балів. Вона виконувала пісню "Thank You for My Way", що українською означає "Дякую за мій шлях". ROZHDEN отримав максимум від суддів і 5 від глядачів. Його пісня називається "Saturn".

Цьогорічний національний відбір на Євробачення має три півфінали. У кожному з цих півфіналів виступає восьмеро виконавців, два з яких за результатами голосування проходить у фінал. Ім’я артиста, який навесні представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться у фіналі – 25 лютого.

Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і в минулому році: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Нагадаємо, що ведучим нацвідбору на Євробачення-2017 буде Сергій Притула. У журі – музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця Євробачення 2016 року Джамала. Національний відбір на Євробачення UА:Перший другий рік поспіль проводить спільно з телеканалом СТБ.

Читайте також: