:
Заступник мера Києва розповів, як місто готується до Євробачення

Заступник мера Києва розповів, як місто готується до Євробачення

17 лютого 2017

На брифінгу з представниками іноземних ЗМІ, що відбувся 16 лютого в приміщенні Держтелерадіо, заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков розповів, як місто готується до зустрічі шанувальників Євробачення з країн Європи та світу. "Київ був, є і буде готовим до міжнародного пісенного конкурсу. Будь-яка думка є матеріальною, і тому позиція мера столиці України Віталія Кличка давно вже матеріалізувалася у всесвіті: Євробачення-2017 відбудеться на найвищому рівні", – зауважив заступник київського голови.

Олексій Резніков розповів, що робить столична влада для проведення Євробачення: "По-перше, з міського бюджету вже виділено 200 млн грн. По-друге, ми направляємо кошти на благоустрій міста – навесні почнуться роботи щодо озеленення. По-третє, для поліпшення транспортних перевезень місто додатково закупило дванадцять трамваїв та понад сто автобусів. Крім того, ми розпочали підготовку команди волонтерів та запустили у виробництво вказівники для поліпшення навігації містом".

Адміністрація міста подбала й про медичну допомогу. Так, 47 екіпажів швидкої допомоги було оснащено системами GPS-навігації. Задля безпеки гостей додатково встановлять 4 тисячі камер відеоспостереження та дата-центр найсучаснішого рівня. "Хочу запросити до Києва представників Лондона та Тель-Авіва, які пишаються своїми дата-центрами, та подивитися на наш", – зауважив пан Резніков.

Також місто домовилось із представниками готелів, аби під час проведення Євробачення в Києві не підвищували плату за проживання. Готелі столиці – а це двадцять одна з половиною тисяча місць – вже готові до прийому фанів з різних країн світу. Очікується, що до української столиці під час Євробачення завітає близько 20 тисяч гостей.

Тож місто радо зустріне прихильників пісенного конкурсу.

Читайте також: