:
Розпочато тендер на послуги із забезпечення світловим обладнанням Євробачення-2017

Розпочато тендер на послуги із забезпечення світловим обладнанням Євробачення-2017

20 лютого 2017

Тендер на послуги із забезпечення світловим обладнанням пісенного конкурсу Євробачення-2017 запущено Національною суспільною телерадіокомпанією України 16 лютого 2017 року.

Ця процедура проводиться з метою попереднього відбору постачальників послуг для подальшого застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4(1) прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" та постанови КМУ "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення". Кінцевий термін подачі заявок на участь у відборі – 23 лютого 2017 року.

Постачальник зазначених послуг зобов’язаний чітко визначити систему освітлення та монтажу згідно з вимогами замовника, а також надати детальну технічну пропозицію, яка повинна включати детальну інформацію та документи про запропоновані товари, відповідність продукції з характеристиками та функціональністю, відповідність продукції вимогам і стандартам, проекти креслень чи ескізів, дотримання функціональних вимог.

Компанія, яка надаватиме перелічені послуги повинна мати відповідне обладнання та достатню матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації та досвід надання аналогічних послуг у підготовці пісенного конкурсу або аналогічних міжнародних подій за останні 3 роки.

Інформація про тендер і деталі подачі пропозицій розміщено на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.gov.ua.

Читайте також: