:

"Шо там з Євробаченням?" – новий проект на UA:Перший

20 лютого 2017

Новий проект "Шо там з Євробаченням?" стартує на телеканалі UA:Перший вже у вівторок, 21 лютого. Щовечора по буднях о 18:50 глядачі зможуть дізнатися про найцікавіші подробиці з підготовки до травневих шоу Євробачення.

Команда професіоналів, а це – ведучі Тімур Мірошниченко та Андрій Городиський, журналіст Арсен Цимбалюк, а також блогери Олександр Барабошко й Аня Гресь в ефірі телеканалу розповідатимуть найцікавіші новини з першоджерел. Окрім того щонеділі виходитиме півгодинний дайджест.

"Нас постійно запитують: "Ну, шо ж там з Євробаченням? А ми чули таке... А чи правда, що..." і тому подібне. Отож ми вирішили розповісти все, що знаємо про підготовку до пісенного конкурсу в Києві, і про те, чого ще поки самі не знаємо. Тому для кожного випуску проекту ми готуємо сюжети з тими людьми, які є першоджерелом інформації. Тобто якщо мова йде, наприклад, про логотип і слоган, то ми їдемо до авторів – дизайнерів креативних агенцій Republique і Banda, якщо хочемо дізнатися щось про квитки – вирушаємо до Concert.ua", – розповів про проект Тімур Мірошниченко.

У першому випуску "Шо там з Євробаченням?", у вівторок, Аня Гресь покаже глядачам UA:Перший залаштунки національного відбору на Євробачення-2017. У середу про квитки на пісенний конкурс розповість Тімур Мірошниченко. Третій випуск телепроекту буде присвячено символіці Євробачення-2017 та команді організаторів. А у п’ятницю Олександр Барабошко покаже, як проходив візит президента міжнародної мережі фан-клубів OGAE Саймона Бенета у Міжнародному виставковому центрі.

Читайте також: