:
Оголошено тендер на послуги з оренди відеоекранів та відеопроекторів для Євробачення-2017

Оголошено тендер на послуги з оренди відеоекранів та відеопроекторів для Євробачення-2017

21 лютого 2017

Тендер на послуги з оренди пристроїв відтворення зображення (відеоекрани та відеопроектори) для Євробачення-2017 запущено Національною суспільною телерадіокомпанією України 17 лютого 2017 року.

Ця процедура проводиться з метою попереднього відбору постачальників послуг для подальшого застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4(1) прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" та постанови КМУ "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення". Кінцевий термін подачі заявок на участь у відборі – 24 лютого 2017 року.

Організація Євробачення-2017 потребує поставки відеообладнання та послуг, необхідних для підтримки сценічних вимог та інших елементів шоу, що включає загальну поставку, монтаж та підтримку всіх світлодіодних відеоекранів та проекційного обладнання, необхідного для облаштування сцени і глядацької зали. Постачальник нестиме повну відповідальність за управління проектом: планування, проектування, впровадження, інтеграцію, тестування, експлуатацію, технічне обслуговування, підтримку, реконфігурацію і демонтаж після завершення конкурсу. Устаткування також повинно мати максимально високий рівень якості.

Компанія, яка надаватиме перелічені послуги повинна мати відповідне обладнання та достатню матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації та досвід надання аналогічних послуг у підготовці пісенного конкурсу або аналогічних міжнародних подій за останні 3 роки.

Інформація про тендер і деталі подачі пропозицій розміщено на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.gov.ua.

Читайте також: