:
Представник Іспанії на Євробаченні-2017:

Представник Іспанії на Євробаченні-2017: "Глядачі зрозуміють мене та мою пісню – гімн любові"

21 лютого 2017

Гарячі пристрасті щодо того, хто зі співаків представлятиме свою країну на Євробаченні, вирують не лише серед українських, а й серед європейських фанів. Зокрема, цього року в Іспанії за це право боролися 6 фіналістів. Двоє з них після підрахунку голосів набрали однакову кількість балів. У підсумку, завдяки рішенню суддів, перемога дісталася 20-річному Манелю Наварро (Manel Navarro). Та багатьом іспанським телеглядачам, які вболівали за іншу учасницю – співачку Мірелу, це не сподобалося. Днями переможець іспанського національного відбору на Євробачення-2017 Манель Наварро відвідав Київ і розповів про свої враження від фіналу.

Твоя перемога у національному відборі в Іспанії була неоднозначною. Ти набрав однакову кількість балів із співачкою Мірелою, але журі присудило перемогу тобі. Можеш розповісти, як усе відбувалося?

Річ у тім, що я мав першість від суддівського журі, а от за результатами глядацького голосування був лише третім. Із Мірелою сталася протилежна ситуація. Вона посіла перше місце за кількістю глядацьких голосів й третє – за суддівськими. У підсумку визначати найкращого довелося журі – відомим представникам іспанського радіо, і вони обрали мене.

Я переміг цілком законно, оскільки, згідно з нашими правилами, у разі однакової кількості балів останнє слово за рішенням суддів. Правила є правила. Не я їх писав. Я просто вийшов на сцену, щоб заспівати й зробити те, що мені подобається.

Та деякі телеглядачі вирішили, що це несправедливо. Якщо ви подивитеся відео з фіналу національного відбору в Іспанії, то побачите, як дехто з глядачів вигукував нехороші слова на мою адресу. Тож, звісно, мені було нелегко. Та я щасливий і пишаюся перемогою. Я докладатиму максимум зусиль, аби довести тим, хто вболівав за мене, що вони зробили правильний вибір.

Розкажи про свою пісню "Do It for Your Lover". Як її створювали і якою є ідея цього хіта?

Я є автором музики та слів, а мій продюсер дав гарні ідеї, як доповнити пісню і зробити її якомога потужнішою. І ось ми маємо чудовий результат нашої спільної роботи – пісню "Do It for Your Lover" ("Зроби це заради твого кохання"). Це – гімн любові. Але я не хочу, щоб слово "любов" у пісні обігравалося лише в значенні кохання й коханців як пари. Це радше безумовна любов, яку ти відчуваєш до людей, родини, друзів.

Чим ти хочеш вразити глядачів на Євробаченні?

Ми більш-менш дотримуватимемося тієї концепції, яку показали на відборі в Іспанії, але масштабніше. У виступі покажемо пляж, теплі кольори й усе, чим славиться Барселона. Я сам родом із цього міста й хочу якнайповніше показати Іспанію. Хочу ще раз довести іспанським шанувальникам Євробачення, що я гідний представити свою країну на найвищому рівні. Якщо ми станемо одним цілим і об’єднаємося, то отримаємо найкращий результат.

Крім Києва, які ще міста ви збираєтеся відвідати в рамках вашого промотуру?

Я поїду до Лондона та Амстердама. Вважаю, це буде круто. Раніше я вже був у Лондоні, а от в Амстердамі побуваю вперше. Тож я чекаю на незабутні враження від цього міста.

Якими є твої очікування від цьогорічного Євробачення?

Я знаю, що це буде щось фантастичне. Люди різних культур з’їдуться на один фестиваль – це буде щось унікальне й особливе. А ще я хочу, щоб люди зрозуміли мене та мою музику.

Чим ти займаєшся в повсякденному житті в Іспанії?

Я навчаюся в університеті Барселони на факультеті туризму. Також люблю грати в футбол із друзями. Як кажуть в Іспанії, я друг своїх друзів і обожнюю проводити з ними спільний час.

Ти маєш якусь музичну освіту?

Ні, я ніколи професійно не займався ні співом, ні грою на гітарі.

То це, виходить, твоя природна здібність.

Батько навчив мене основних акордів на гітарі, до речі, він теж не професійний музикант, а вже далі я самовдосконалювався, щодня передивляючись відео на ютубі.

Чи мріяв ти коли-небудь про участь у Євробаченні?

Я ніколи не думав, що стану учасником, а тим більше – переможцем. Ідею заспівати на Євробаченні мені запропонували три місяці тому. Мушу сказати, що це виявилось дуже складно, тож мені довелося багато і наполегливо працювати, аби потрапити на національний відбір. І ось я тут: я переможець від Іспанії і представлятиму свою країну на Євробаченні.

Це твій перший візит до України? Розкажи про свої враження.

Моє перше враження від України: тут неймовірно холодно, але мені тут подобається. Тут якось все інакше, ніж в Іспанії. Я люблю вивчати різні культури та людей. Я відзначив, що українці дуже добрі й люб’язні. Мене чудово зустріли в аеропорту, й ми справді весело проводимо час.

У яких соцмережах твої фани можуть поспілкуватися з тобою?

Я більше звик користуватися Інстаграмом. Профіль називається manelnmusic. Твіттер має таку ж назву. А у Фейсбуці я є як Manel Navarro. Хочу звернутися до всіх українців: якщо вам подобається моя пісня, голосуйте за мене.

Читайте також: