:
Крістер Бйоркман став продюсером конкурсної частини Євробачення-2017

Крістер Бйоркман став продюсером конкурсної частини Євробачення-2017

22 лютого 2017

Крістер Бйоркман (Christer Björkman) став продюсером конкурсної частини цьогорічного Євробачення у Києві. Для нього це вже не перший досвід такої роботи на пісенному конкурсі. Раніше Бйоркман був продюсером конкурсної частини шоу Євробачення-2013 в Мальме, а також займався Євробаченням-2016 у Стокгольмі. Він відомий і тим, що зміг перетворити національний відбір Швеції – Melodifestivalen, у найбільше телевізійне шоу року. На Євробаченні-2017 Крістер Бйоркман відповідатиме за підготовку зовнішнього вигляду кожного конкурсного номеру шоу.

"Я дуже радий знову працювати для найкращої музичної події світу та з нетерпінням чекаю на співпрацю з командою UA:Перший. Впевнений, разом ми зробимо дійсно найкраще шоу", – розповів Крістер Бйоркман.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд додав: "Приємно бачити таких людей в складі основної команди цьогорічного Євробачення. Крістер Бйоркман підсилить чудову команду з виробництва шоу. Його досвід роботи на Євробаченні минулих років матиме велике значення. Тепер, коли ключові позиції в команді-організаторів уже заповнені, важливо, щоб ЄМС та UA:Перший продовжували підготовку згідно з узгодженим раніше планом для успішного проведення пісенного конкурсу в травні".

Крім Бйоркмана, до команди-організаторів нещодавно приєдналися комерційний директор, івент-менеджер та менеджер з питань безпеки. Комерційний директор Лариса Коваль займалась організацією Євро-2012, Євробачення-2005, Дитячого Євробачення 2009 та 2013 років, та національного відбору на Євробачення-2016. Івент-менеджер Кирило Воронін працював над проведенням Днів Європи в Україні і Молдові на замовлення Представництва Європейського Союзу в Україні. Директор з питань безпеки Олег Западнюк займався організацією охорони безпеки під час проведення матчів футбольних турнірів Кубка УЄФА у 2009-2012 роках та на Євро-2012.

Минулого тижня керівництво мовника-організатора Євробачення-2017 – Національної суспільної телерадіокомпанії України – провело прес-брифінг, під час якого обговорювалася підготовка до конкурсу і виклики його організації. Т. в. о. Голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок зазначила: "Ми прекрасно розуміємо, що міжнародна спільнота уважно спостерігає за процесом підготовки до Євробачення-2017. І для нас дуже важливо якнайкраще представити країну всьому світу та дозволити гостям, які приїдуть у травні до Києва, відчути українську гостинність".

Читайте також: