:
Проводяться ще чотири тендери на послуги з підготовки та проведення Євробачення-2017

Проводяться ще чотири тендери на послуги з підготовки та проведення Євробачення-2017

28 лютого 2017

Ще чотири тендери на послуги, необхідні для підготовки та проведення Євробачення-2017, з 24 лютого оголошені Національною суспільною телерадіокомпанією України на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.

Ця процедура проводиться із метою попереднього відбору постачальників послуг для подальшого застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4(1) прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" та постанови КМУ "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення".

Отож зараз проводяться тендери на такі послуги:

Компанії, які надаватимуть перелічені послуги повинні відповідати певним кваліфікаційним та технічним вимогам, що визначаються замовником – Національною суспільною телерадіокомпанією України. Більше інформації про закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення – на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.gov.ua.

Читайте також: