:
Оголошено три нові тендери для підготовки до Євробачення-2017

Оголошено три нові тендери для підготовки до Євробачення-2017

01 березня 2017

Три нові тендери на послуги, необхідні для підготовки та проведення Євробачення-2017, з 28 лютого оголошені Національною суспільною телерадіокомпанією України на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.

Ця процедура проводиться із метою попереднього відбору постачальників послуг для подальшого застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4(1) прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" та постанови КМУ "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення".

Три оголошені тендери проводяться для закупівлі таких послуг:

Компанії, які надаватимуть перелічені послуги, повинні відповідати певним кваліфікаційним та технічним вимогам, що визначаються замовником – Національною суспільною телерадіокомпанією України.

Найближчим часом буде оголошено про тендери на такі послуги як: виготовлення посткардів, кейтерінгу, пасажирських та вантажних перевезень, митного брокера та інші.

Більше інформації про закупівлю послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення – на сайті публічних електронних закупівель ProZorro.gov.ua.

Читайте також: