:
Організатори Євробачення-2017 зустрілися з дипломатичними представниками країн-учасниць конкурсу

Організатори Євробачення-2017 зустрілися з дипломатичними представниками країн-учасниць конкурсу

02 березня 2017

Управління публічної дипломатії МЗС України провело в Києві в приміщенні Art Ukraine Gallery п’яту щорічну зустріч Дипломатичного культурного клубу.

ДипКульт Клуб об’єднує дипломатів усіх рівнів, культурних аташе, акредитованих в Україні посольств іноземних держав, представників міжнародних і зарубіжних культурних інституцій, які займаються культурною дипломатією, а також представників арт-середовища.

Зустріч відвідали представники команди організаторів Євробачення-2017: менеджер з комунікацій Юлія Головльова, міжнародний піар-менеджер Вікторія Сидоренко та ведучий конкурсу Тімур Мірошниченко.

Під час презентації міжнародного пісенного конкурсу Тімур Мірошниченко та Вікторія Сидоренко розповіли присутнім про хід підготовки Євробачення-2017, а також подякували дипломатам за підтримку проекту та активне інформаційне сприяння конкурсу.

"Інтерес міжнародної спільноти до Євробачення ще раз підтверджує важливість цієї події. Пісенний конкурс – не просто шоу, це змога зібратись разом представникам різних країн та культур, об’єднаних любов’ю до хорошої музики", – сказав Тімур Мірошниченко.

"Для України Євробачення – шанс презентувати себе світові, показати країну з кращого боку. Уже в травні до нас приїдуть гості з усієї Європи і ми робимо все можливе, щоб Євробачення-2017 та Київ справили на кожного з них незабутнє враження", – додала Вікторія Сидоренко.

"Культура – надзвичайно важлива сфера публічної дипломатії, тому ми прагнемо налагоджувати співпрацю в цій сфері та спільно з представниками іноземних держав підтримувати різноманітні арт-проекти", – сказав начальник Управління публічної дипломатії Анатолій Соловей.

У ході зустрічі учасники переглянули презентації 4-ох проектів: "SlobozhKult" (Ольга Сайдак), "RespublicaFEST" (Олена Дмуховська), "MAMA AFRICA" (Катерина Мізіна, Леонід Кантер) та документально-музичний кіно-проект "GankaFilm" спільно з НМІУ (Ганка Третя, Олена Кокіна).

Дипломати також мали змогу познайомитись з Art Ukraine Gallery та виставкою сучасного мистецтва, яку презентувала керівник галереї Наталя Заболотна.

Дипломатичний культурний Клуб Міністерства Закордонних Справ регулярно збирає дипломатів всіх рівнів для неформального спілкування та обміну інформацією про арт-проекти й можливості взаємодії країн у культурній сфері.

Читайте також: