:
Переможці національного відбору Євробачення-2017 виступлять в Амстердамі та Лондоні

Переможці національного відбору Євробачення-2017 виступлять в Амстердамі та Лондоні

02 березня 2017

Відбулася прес-конференція переможців національного відбору – рок-гурту O.Torvald, який представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2017. Для зустрічі з журналістами музиканти символічно обрали київський клуб, у якому десять років тому відбувся їхній перший публічний виступ. Учасники гурту подякували своїм прихильникам за підтримку під час нацвідбору та висловили сподівання, що телеглядачам та фанам не буде соромно за їхній виступ.

Від команди Євробачення артистів на прес-конфренції привітав Тімур Мірошниченко. "Дуже приємно, що Україну представить молодий рок-гурт. Це можливість показати нову українську музику. Ми вже почали готуватися до конкурсу разом із хлопцями і сподіваємося, що O.Torvald завоює любов усієї Європи", – сказав ведучий грін-рума Євробачення-2017.

Завдяки перемозі Джамали на Євробаченні-2016, за правилами міжнародного пісенного конкурсу, представник від України – рок-гурт O.Torvald – виступатиме одразу у фіналі. А до того часу в хлопців дуже багато роботи. "Нам потрібно працювати над вокалом, англійською мовою, провести багато репетицій. Дякуємо телеканалу СТБ, який не залишив нас сам на сам з проблемами й узявся допомогти. Також хотілося б нагадати телеглядачам, що ми – прості хлопці, у нас ніколи не було продюсерів, ми жодного разу не брали участі в різноманітних талант-шоу. Нам треба багато чому навчитися, аби бути максимально підготовленими до конкурсу", – сказав фронтмен гурту Євген Галич.

Керівник нацвідбору Наталія Франчук розповіла, як відбуватиметься підготовка переможців до Євробачення. "Вже завтра ми збираємося на нараду з гуртом O.Torvald та фахівцями і будемо проводити "мозковий штурм", вирішуватимемо що потрібно зробити, аби виступ українських артистів був найкращим. Попереду багато роботи", – пояснила вона.

Також Наталія Франчук розповіла, що в рамках промо-туру рок-гурт O.Torvald відвідає дві найважливіші Eurovision Pre-Party – в Амстердамі та Лондоні. На цих заходах збирається більшість переможців нацвідборів із різних країн, а також фани та представники ЗМІ.

Нагадаємо, що 62-й за ліком міжнародний пісенний конкурс Євробачення навесні 2017 року прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Це рекордна кількість учасників, яка за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках.

Фото: Володимир Шевчук

Читайте також: