:
Усі гонки восьмого етапу Кубка світу з біатлону UA:Перший покаже наживо

Усі гонки восьмого етапу Кубка світу з біатлону UA:Перший покаже наживо

09 березня 2017

У фінському Контіолахті стартує восьмий етап Кубка світу з біатлону сезону 2016-2017, який триватиме з 10 по 12 березня. Усі гонки етапу наживо транслюватиме UA:Перший. Стартують змагання з чоловічого спринту на 10 км, який можна буде побачити в ефірі вже у п’ятницю, 10 березня о 15:25 (онлайн-трансляція – 1tv.com.ua/live). Жіночий спринт на дистанцію 7,5 км UA:Перший покаже наживо цього ж дня, 10 березня, о 18:40.

Восьмий етап Кубка світу з біатлону в Контіолахті включає наступні гонки: спринт на 10 км (чоловіки), спринт 7,5 км (жінки), гонка переслідування 12,5 км (чоловіки), гонка переслідування 10 км (жінки), одиночна змішана естафета, змішана естафета. Із детальним розкладом трансляцій можна ознайомитись нижче:

Склад української збірної на восьмий етап Кубка світу з біатлону у Контіолахті вже відомий. Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець, Надія Бєлкіна та Ольга Абрамова представлятимуть нашу країну у дисциплінах серед жінок. Чоловічу збірну представлятимуть Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний, Володимир Семаков та Руслан Ткаленко.

Нагадаємо, що українська чоловіча збірна з біатлону на попередньому етапі світу, який проходив у південнокорейському Пхьончхані, у чоловічій естафеті 4х7,5 км фінішували п’ятими. А у жіночій есафеті 4х6 км українські біатлоністки дісталися фінішу сьомими.

Відеозаписи гонок попередніх етапів Кубка світу з біатлону 2016-2017 можна переглянути за посиланням: http://1tv.com.ua/programs/biathlon_world_cup_2016_2017.

Читайте також: