:
Відібрано 452 волонтери Євробачення-2017. Співбесіди тривають

Відібрано 452 волонтери Євробачення-2017. Співбесіди тривають

13 березня 2017

Відібрано 452 волонтера, які працюватимуть під час пісенного конкурсу Євробачення-2017 у Києві. Вони успішно пройшли співбесіди, що з 1 березня проводяться в Національній суспільній телерадіокомпанії України.

Під час співбесід виявляються навички роботи в команді, лідерські якості та вміння поводитися у проблемних ситуаціях, які можуть виникнути під час роботи. Крім цього, тестується рівень знання іноземних мов та обговорюється мотивація стати волонтером Євробачення в Україні. За результатами співбесід попередньо визначається напрямок роботи волонтера під час пісенного конкурсу.

Співбесіди з кандидатами проводять четверо тімлідерів та координатор. Кожен з цих тімлідерів під час Євробачення-2017 відповідатиме за певний напрямок роботи та за групу із близько 200 волонтерів. Усі тімлідери мають багаторічний волонтерський досвід, високий рівень знання англійської та інших європейських мов, працювали на таких міжнародних проектах, як Дитяче Євробачення та Євро-2012.

Співбесіди – це другий етап (першим етапом було опрацювання заявок від усіх охочих) формування Eurovision Volunteers` Family і він триватиме до кінця поточного місяця. Загалом уже проведено 792 співбесіди з кандидатами. З понеділка, 13 березня, розпочалися також скайп-співбесіди з кандидатами, які проживають в інших містах України та світу. Організатори цьогорічного пісенного конкурсу планують відібрати більше 900 волонтерів. Перед початком роботи для них будуть проведені спеціальні тренінги.

Процес запрошення кандидатів на співбесіди ще триває. Усі, хто пройшов попередній відбір за поданою анкетою, отримає від команди Євробачення-2017 електронного листа з посиланням, за яким самостійно обере зручний для співбесіди час.

Нагадаємо, що на волонтерів Євробачення-2017 чекає робота з іноземними делегаціями, артистами, пресою, у фан-зонах та на бекстейджах, участь у телевізійному виробництві шоу. Вони також отримають сертифікати, що засвідчуватимуть проходження навчання та роботу під час Євробачення-2017. Та крім цього, для кожного волонтера пісенний конкурс стане джерелом досвіду командної роботи на міжнародному проекті, нових знань, навичок, знайомств, і незабутніх вражень.

Читайте також: