:
Підсумки зустрічі голів делегацій країн-учасниць Євробачення-2017

Підсумки зустрічі голів делегацій країн-учасниць Євробачення-2017

14 березня 2017

Відбувся прес-брифінг організаторів Євробачення-2017, який був присвячений результатам візиту представників іноземних делегацій та преси країн-учасниць пісенного конкурсу до Києва.

Розповідали про результати робочих зустрічей з іноземними гостями та відповідали на запитання представників преси: Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, виконавчий директор пісенного конкурсу Євробачення Йон Ола Санд, т. в. о. голови правління публічного акціонерного товариства "Національної суспільної телерадіокомпанії України" Ганна Бичок, заступник голови КМДА Олексій Резніков, заступник керівника НСТУ Павло Грицак, креативний директор події Церемонії відкриття та червоної доріжки цьогорічного пісенного конкурсу Сергій Проскурня та керівник відділу івентів Кирило Воронін.

"Ми мали кілька дуже продуктивних та активних днів у Києві. Відбулися зустрічі голів делегацій та преси країн-учасниць Євробачення. Під час цієї події традиційно делегації передають свої матеріали організаторам і знайомляться з основною командою. Нам усім було продемонстровано прогрес в підготовці до пісенного конкурсу, презентовано те, як виглядатимуть три головні шоу, а також ми дізналися про інші спеціальні події в рамках Євробачення-2017", – розповів виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко зазначив: "Нам приємно, що більшість оцінок, які з’ясувалися в ході обговорення питань організації пісенного конкурсу Євробачення-2017, є схвальними. У свою чергу, я можу запевнити, що уряд виконує всі взяті на себе зобов’язання, щоб провести конкурс на належному рівні". Він також додав: "Ми показали гостям, що наші локації готові до Євробачення-2017, а Україна – безпечна країна для іноземних туристів".

Про хід підготовки до пісенного конкурсу розповів також заступник керівника НСТУ Павло Грицак: "Триває дуже інтенсивна підготовка до Євробачення-2017. До команди додалося більше 220 фахівців. Серед них є як українські професіонали, так і іноземні. Продано вже більше 23 тисяч квитків на 9 подій пісенного конкурсу. На різних етапах тривають 43 процедури закупівель товарів та послуг, необхідних для підготовки й проведення Євробачення-2017, і попереду ще багато роботи в цьому напрямку. Із 22 березня заїжджаємо на головну арену і вже 28 березня розпочнемо монтажні роботи. Про нашу роботу ми детально доповіли на зустрічах з представниками країн-учасниць Євробачення. І будемо раді вітати всіх у Києві в травні".

Читайте також: