:
Завершальний етап Кубка світу з біатлону – наживо на UA:Перший

Завершальний етап Кубка світу з біатлону – наживо на UA:Перший

16 березня 2017

Заключний, дев’ятий, етап Кубка світу з біатлону сезону 2016-2017 стартує вже завтра, 17 березня. Змагання пройдуть у Голменколлені (Осло, Норвегія). Усі гонки етапу наживо транслюватиме UА:Перший.

Першими за перемогу у спринті на 7,5 км позмагаються жінки – у п’ятницю, 17 березня, о 14:55. Чоловічий спринт на дистанцію 10 км UA:Перший покаже наживо цього ж дня, о 17:25.

До програми останнього етапу сезону входять наступні гонки: спринт 7,5 км (жінки), спринт на 10 км (чоловіки), гонка переслідування 10 км (жінки), гонка переслідування 12,5 км (чоловіки), мас-старт 12,5 км (жінки) та мас-старт 15 км (чоловіки).

Трансляції дивіться за таким розкладом:

Склад української збірної на останній етап Кубка світу з біатлону у Голменколлені вже відомий. Жіноча половина збірної буде представлена Юлією Джимою, Анастасією Меркушиною, Іриною Варвинець, Надією Бєлкіною та Ольгою Абрамовою. Серед чоловіків за найвищі місця у біатлонних баталіях змагатимуться Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний, Володимир Семаков та Руслан Ткаленко.

Нагадаємо, що збірна України у складі Ірини Варвинець, Ольги Абрамової, Сергія Семенова та Дмитра Підручного завоювала бронзу у змішаній естафеті восьмого етапу Кубка світу з біатлону, який проходив у фінському Контіолахті. В одиночній змішаній естафеті українська пара біатлоністів Анастасія Меркушина та Артем Прима фінішували сьомими. Щасливе сьоме місце на фініші посіла й українка Ірина Варвинець у жіночій гонці переслідуванні. А от серед чоловіків у гонці переслідуванні в Контіолахті найкраще виступив Дмитро Підручний, який зайняв 21-е місце.

Після восьми етапів Кубка світу з біатлону у десятку кращих біатлоністок потрапила Юлія Джима, яка займає 9-е місце загального заліку із 550 очками. Рейтинг очолює німкеня Лаура Далмайєр із 1137 очками.

Серед чоловіків української збірної найкращий результат у Дмитра Підручного – він займає 21-у позицію рейтингу Кубка із 362 очками. Лідирує у загальному заліку француз Мартен Фуркад, який має в активі 1228 очок.

Відеозаписи гонок попередніх етапів Кубка світу з біатлону 2016-2017 можна переглянути за посиланням: http://1tv.com.ua/programs/biathlon_world_cup_2016_2017.

Читайте також: