:
Керівники преси делегацій-учасниць Євробачення-2017 провели робочу зустріч у Києві

Керівники преси делегацій-учасниць Євробачення-2017 провели робочу зустріч у Києві

14 березня 2017

Робоча зустріч голів преси делегацій країн-учасниць Євробачення-2017 відбулася 14 березня в Києві – місті, що приймає цьогорічний пісенний конкурс.

Під час цієї зустрічі комунікаційна команда Європейської мовної спілки презентувала план взаємодії прес-команд делегацій з організаторами пісенного конкурсу. Також представники делегацій познайомилися з командою українського відділу комунікацій Євробачення-2017. Було презентовано зонування й облаштування прес-центру в Міжнародному виставковому центрі, те, як буде організована робота преси під час церемонії червоної доріжки та до кого можна звертатися за допомогою у вирішенні проблемних питань.

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова презентувала представникам міжнародної преси можливості прес-хабу, який під час проведення Євробачення-2017 буде розташований в інформаційній агенції "Укрінформ".

Представники міста-господаря Євробачення-2017, а саме заступник голови КМДА Олексій Резніков та начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко розповіли про готовність Києва до прийому делегацій країн-учасниць Євробачення-2017 та гостей пісенного конкурсу в травні.

Читайте також: