:
До кінця акредитації преси та фанів на Євробачення-2017 залишилося два тижні

До кінця акредитації преси та фанів на Євробачення-2017 залишилося два тижні

20 березня 2017

Акредитація на Євробачення-2017, яке проходитиме в Києві, для представників преси і фанів (категорії P і F) проводиться Європейською мовною спілкою і триватиме ще протягом двох тижнів – до 00:00 (CET) 2 квітня.

Українським фанам та ЗМІ, так само як і представникам інших країн, щоб подати заявку на акредитацію, необхідно створити власний профіль на платформі Eurovision Family Accreditation System (EFAS) за посиланням: https://www.eurovisionfamily.tv/. Після чого треба заповнити акредитаційну анкету, яка має включати фото відповідно до зазначених вимог. Тим, у кого вже існує свій профіль, не потрібно створювати новий, можна скористатися наявним.

Кожен учасник повинен вказати тип медіа, який він представляє, та свою посаду. Варто переконатися, що ця інформація зазначена без помилок, бо заявки з некоректними даними не будуть розглянуті EFAS.

Заявки від національних та регіональних ЗМІ країн-учасниць, а також від будь-яких інших медіа, що охоплюють невелику аудиторію, будуть розглянуті головою делегації відповідної країни-учасниці. Так само розглядатимуться і заявки фотографів країн-учасниць пісенного конкурсу. Тобто заявки представників українських ЗМІ розглядатиме голова офіційної делегації на Євробаченні-2017 від України.

Представники міжнародних фан-спільнот (сайти фанів, журнали, сторінки блогерів, які спрямовані на міжнародну аудиторію) можуть отримати акредитацію за рішенням ЄМС, за умови, що вони:

  • мають відношення до Євробачення та висвітлювали цю подію раніше;
  • працюють в безперервному режимі з моменту проведення останнього Євробачення;
  • мають значне число відвідувачів в місяць;
  • оновлюються на регулярній основі оригінальними і публічно доступними публікаціями;
  • добре організовані, мають хороший рівень взаємодії з аудиторією.

Подати заявку на акредитацію фани можуть безпосередньо через EFAS або в складі національної делегації країни-учасниці Євробачення, де вони проживають на законних підставах, або в складі національної делегації країни-учасниці, яка є місцем їхньої реєстрації.

Фанати з країн, що не є учасницями конкурсу, повинні акредитовуватися безпосередньо через EFAS.

Для перегляду повного хендбуку стосовно акредитації скористайтеся посиланням: www.eurovision.tv/page/press/accreditation. З будь-яких питань щодо акредитації звертайтеся на адресу електронної пошти accreditation@eurovision.tv.

Читайте також: