:
Як відбирали костюми для ведучих Євробачення-2017

Як відбирали костюми для ведучих Євробачення-2017

23 березня 2017

Конкурс серед українських дизайнерів на створення образів для трьох ведучих Євробачення-2017, який мовник-організатор пісенного конкурсу проводить спільно з журналом про моду Vogue UA, підійшов до завершального етапу. Вчора, 22 березня, відбулася робоча зустріч, під час якої було відібрано найкращі серед запропонованих дизайнерами образи.

Ескізи костюмів для Олександра Скічка, Володимира Остапчука і Тімура Мірошниченка розробило 10 креативних команд, серед яких: Litkovskaya, LAKE Studio, FROLOV, Luvi, Podolyan, Burenina, AndreTan, Indposhiv, Gapchuk і Golets.

Спершу ведучі Євробачення-2017 висловили свою думку щодо вподобаних ними дизайнерських рішень. Олександр зазначив, що не любить мішкуватий силует, Володимир розповів про те, що надає перевагу яскравим відтінкам, а Тімур додав, що одяг для роботи ведучого має бути як гарним, так і комфортним, і його вибір костюмів співпав з рекомендаціями редакції Vogue UA.

Загалом розбіжностей у думках щодо образів для ведучих на зустрічі майже не було.

"Ми раді, що Vogue UA став нашим партнером в цьому проекті й дуже задоволені результатами. Українські дизайнери класні, і я впевнений, що глядачі високо оцінять їхню роботу", – зазначив шоу-продюсер Євробачення-2017 Стюарт Барлоу.

Він у свою чергу акцентував увагу на тому, що телевізійний формат шоу вносить свої корективи в те, якими мають бути костюми ведучих пісенного конкурсу. Адже вбрання, яке гарно виглядатиме у звичайному житті, не завжди так виглядатиме зі сцени та в кадрі. Також Стюарт зазначив, що костюм ведучого має бути органічним самому ведучому, відповідати його ролі в рамках шоу.

"Дуже важливо, що Оргкомітет Євробачення-2017 дав шанс українським дизайнерам показати себе, – розповідає головна редакторка Vogue UA Ольга Сушко. – До України буде прикута увага всього світу і це чудова можливість для української моди заявити про себе додатково".

За результатами зустрічі було обрано декілька варіантів образів. Проте костюми ведучих, які всі побачать під час шоу в травні, можуть відрізнятися від презентованих ескізів. Адже вони є загальним баченням образів для ведучих, а певні деталі, як, наприклад, силует чи тканина, можуть змінюватися в ході подальшої роботи дизайнерів з ведучими.

Імена дизайнерів-переможців конкурсу на створення образів ведучим Євробачення-2017 невдовзі будуть оголошені на сайтах UA:Перший та Vogue UA.

Читайте також: