:
Тімур Мірошниченко: ТОП-5 причин відвідати репетиції Євробачення

Тімур Мірошниченко: ТОП-5 причин відвідати репетиції Євробачення

03 квітня 2017

Ведучий грін-руму Євробачення-2017 Тімур Мірошниченко – справжній експерт конкурсу. На Євробачення він потрапив практично відразу після того, як опинився на телебаченні. За дванадцять років він вів або коментував аж 30 шоу, пов’язаних із цим пісенним конкурсом, тож знає про нього практично все. "Якби я був простим глядачем, – ділиться секретами Тімур, – то віддав би перевагу репетиціям, а не ефірним телешоу".

Нагадаємо, окрім трьох шоу, які буде показано в прямому телеефірі – двох півфіналів та Гранд фіналу – на Євробаченні продаються квитки ще на шість шоу. Насправді, це – абсолютні копії "ефірних концертів", тільки ідуть вони перед ефірами. Тобто фактично обидва півфінали та фінал пройдуть до прямих ефірів двічі: перший раз – ввечері за день до ефіру (22:00), другий – в день ефіру (16:00).

Тож чому краще потрапити саме на репетиції – Тімур Мірошниченко називає п’ять причин:

1. Можливість порівняти

Євробачення – це, у першу чергу, телевізійне шоу. Тож з усіма спецефектами, вставками та іншим його краще дивитися саме по телебаченню. "І буде дуже круто, якщо сходити на "доефірний" концерт, подивитися, як все відбувається в залі, а потім порівняти ввечері вдома з друзями", – говорить Тімур. Що ж стосується програми, номерів, якості – це ті самі шоу, що згодом будуть показані у ефірі. Для чого це робиться? Якщо під час ефіру трапляться якісь технічні збої – наприклад, перешкоди зв’язку, – запускається backup (резервна копія, записана на концертах напередодні) і телеглядачі не помітять різниці.

2. Можливість стати частиною Євробачення

"Справа в тому, що Semi Final або Jury Show разом з глядачами в Києві будуть дивитися члени журі всіх країн", – пояснює ведучий грін-руму. Тож це можливість першими побачити всі виступи конкурсантів та обрати своїх фаворитів.

3. Можливість зробити селфі на тлі сцени

А ввечері з друзями під часу ефіру по телебаченню похвалитися: "Я там вже був!". "Уявіть, глядачі тільки починають дивитися шоу, а ви, як крутий експерт, вже знаєте все наперед", – коментує Тімур.

4. Можливість зекономити

Квитки на доефірні концерти коштують набагато дешевше: на деякі шоу можна придбати квиток за 219 грн. "Тож навіщо платити більше?" – сміється ведучий Євробачення-2017.

5. Ідеальна можливість відвідати шоу з дітьми

Адже вечірні концерти починаються о 22:00 і закінчуються вночі. "Ще й на таксі зекономите!" – додає Тімур.

І ще одне цікаве питання: фінал чи півфінали? "Звісно, найкрутіше – відвідати обидва півфінали і фінал, – закінчує Тімур Мірошниченко. – Але якщо доводиться обирати, я б не нехтував півфіналами. Частенько траплялося так, що мої улюблені конкурсанти не проходили до фіналу. Таке буває. Адже це конкурс. Тож не лишайте себе можливості побачити все".

Нагадаємо, що квитки на всі шоу можна придбати на сайті офіційного квиткового оператора Євробачення-2017 Concert.ua.

Читайте також: