:
Костюми для ведучих Євробачення-2017 створюватимуть 4 українські бренди

Костюми для ведучих Євробачення-2017 створюватимуть 4 українські бренди

04 квітня 2017

Українські дизайнери LUVI, Indposhiv, Lake Studio і Burenina створюватимуть костюми для ведучих Євробачення-2017. Пропозиції від цих чотирьох брендів перемогли у конкурсі, який мовник-організатор Євробачення-2017 проводив спільно з журналом про моду Vogue UA.

"Ми відбирали костюми для наших ведучих, виходячи з того, чи відповідатимуть вони вимогам телевізійного формату, та наскільки вдало формуватимуть образи хлопців у рамках шоу. Також важливим фактором було і те, хто з дизайнерів працює з чоловічою модою і надає важливе значення деталям. Ми задоволені результатами цього творчого конкурсу і вдячні редакції Vogue UA за співпрацю", – розповів шоу-продюсер Євробачення-2017 Стюарт Барлоу.

Для Тімура Мірошниченка, який працюватиме в грін-румі, костюми на всі три шоу створюватиме дизайнер Burenina.

"Наші з ведучими бачення мають бути близькими. Я завжди намагаюся емоційно зачепити глядача та зробити так, щоб образ не був банальним і примітивним, а ведучий виглядав привабливо", – розповіла дизайнер Burenina.

"Українські дизайнери, які брали участь у конкурсі, розробили дуже різностильові пропозиції. Під час трьох шоу Євробачення-2017 костюми будуть різними за фасоном, тканиною та стилем, але однаково класними. Я абсолютно задоволений тим, в якому одязі працюватиму під час пісенного конкурсу", – розповів Тімур Мірошниченко.

Образи Олександра Скічка та Володимира Остапчука для Євробачення-2017 втілюватимуть команди брендів LUVI, Indposhiv та Lake Studio.

"Костюми мають ідеально "сидіти", аби підкреслювати найкраще у фігурах ведучих. А якщо вони будуть пошиті з дуже хороших тканин, то виглядатимуть добре і на сцені, і в кадрі", – розповіли представники команди Indposhiv.

"Насправді було складно відібрати фінальні варіанти костюмів, бо було представлено дуже багато класних, креативних ідей. Я задоволений нашим вибором і впевнений, що разом з українськими дизайнерами ми зможемо створити образи, які запам’ятаються глядачам", – зазначив Олександр Скічко.

"Під час розробки ескізів ми орієнтувалися на дизайн сцени. Щоб ведучих було помітно на її фоні, вони мають бути в контрастному одязі. А матеріал їхніх костюмів має добре "працювати" зі світлом", – розповіли у LUVI.

"Добре, що дизайнери дослухалися до наших побажань, бо для мене дуже важливо почуватися комфортно і впевнено під час роботи на сцені й в прямому ефірі. І ми не мали майже ніяких суперечок щодо вибору костюмів", – розповів Володимир Остапчук.

Дизайнери бренду Lake Studio – Анастасія Рябоконь та Олеся Кононова створять костюми ведучих для спеціального номеру, яким відкриватиметься один із півфіналів Євробачення-2017. Lake Studio працюють з вишивкою, використовуючи традиційні техніки в сучасній подачі.

"Ми розробили шість унікальних образів, основою яких стали знакові для нашого бренду чоловічі піджаки-кімоно із вовни, оксамиту та цупкої віскози", – розповіли у Lake Studio.

Головна редакторка Vogue UA Ольга Сушко додала: "Нам важливо, щоб у створенні власних сценічних образів хлопці співпрацювали з сильними командами, і щоб результат цієї співпраці був якісним".

Нагадаємо, що півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал Євробачення-2017 – 13 травня.

Читайте також: