:
Волонтерів Євробачення-2017 навчають спілкуватися з гостями конкурсу та рятувати життя

Волонтерів Євробачення-2017 навчають спілкуватися з гостями конкурсу та рятувати життя

13 квітня 2017

Як надати першу медичну допомогу? Що робити у надзвичайній ситуації? Як правильно спілкуватися з гостями міжнародного пісенного конкурсу? На Євробаченні-2017 розпочалися тренінги та інструктажі волонтерів. Навчання відбуватиметься в декілька етапів і триватиме до кінця квітня.

На першому етапі групу з 300 волонтерів навчали надавати першу медичну допомогу до прибуття швидкої. А ці лічені хвилини, як відомо, вкрай важливі і можуть врятувати людині життя. Заняття проводили фахівці швидкої допомоги під керівництвом голови медичного департаменту Євробачення-2017 Гліба Бітюкова, який має великий досвід роботи волонтером на Сході України та провів чимало медичних інструктажів.

Волонтерів розподілили на 6 груп по 50 осіб. Заняття тривали 8 годин й складалися з теоретичної частини і практичної – відпрацьовування навичок на манекенах та один на одному. Волонтерів навчали виявляти у натовпі тих, кому потрібна термінова медична допомога, діяти при ознаках порушення серцевої діяльності, зупиняти кровотечу і т. д. Окрім волонтерів, що прослухали курс, на Євробаченні працюватимуть ще 70 осіб з професійною медичною підготовкою. У разі потреби вони зможуть надати допомогу до приїзду швидкої.

На другому етапі всі 900 волонтерів Євробачення-2017 пройдуть курс із Customer Service. Його проводитимуть 15 тренерів: двоє тімлідерів, представники від Національної поліції, тренери з British Council та викладачі українських вузів. Усі вони наприкінці березня пройшли навчання під керівництвом британського тренера Лінди Грінвуд з People 1st – організації, що займалась підготовкою волонтерів для Олімпіади в Лондоні у 2012 році.

Під час тренінгу волонтерів навчатимуть правилам спілкування і діям у надзвичайних ситуаціях. Заняття триватимуть цілий день на декількох локаціях – у МВЦ, у будівлі телецентру та в British Council.

Після загального тренінгу розпочнеться третій етап – інструктажі на робочих місцях. У період з 24 по 28 квітня волонтерам розповідатимуть про щоденні обов’язки за видами їх діяльності під час Євробачення.

Нагадаємо, що для роботи під час пісенного конкурсу було відібрано 900 волонтерів. Вони працюватимуть з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями Євробачення-2017, а також над телевізійним виробництвом шоу, на бекстейджах й у фан-зонах.

Читайте також: