:
Урочисті Великодні богослужіння покаже UΛ:Перший

Урочисті Великодні богослужіння покаже UΛ:Перший

14 квітня 2017

Цього року християни усього світу відзначатимуть свято Воскресіння Христового одночасно – у неділю, 16 квітня. Великодні богослужіння з кафедральних соборів Києва та Ватикану у прямому ефірі покаже UA:Перший.

У п’ятницю, 14 квітня з 22:15 до 00:00 UA:Перший транслюватиме Хресну ходу за участю Святішого Отця Франциска в Колізеї (Рим).

Показ урочистостей з нагоди Великодня продовжиться у ніч на неділю 16 квітня. Опівночі глядачі UA:Перший побачать пряму трансляцію Великоднього богослужіння у Володимирському соборі. Глядачі аналогового мовлення UA:Перший приєднаються до перегляду трансляції о 01:20, оскільки ТРК "Ера", якій належить ліцензія на аналогове мовлення в проміжку часу з 23:00 до 01:19, забезпечуватиме власне висвітлення святкувань.

О 02:10 глядачі UA:Перший побачать трансляцію святкового богослужіння в Церкві Святого Миколи Набережного (УАПЦ), а о 3:35 матимуть змогу долучитися до вірян, які відвідують всенощну в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі (УПЦ).

Разом з парафіянами Української греко-католицької церкви о п’ятій ранку наші глядачі долучаться до святкового богослужіння в Храмі Воскресіння Христового (УГКЦ).

А в неділю, 16 квітня, з 11:10 до 13:35 глядачі UA:Перший матимуть змогу побачити Урочисте Пасхальне Богослужіння та Великоднє Привітання й Апостольське Благословення "Urbi et Orbi" Святійшого Отця Франциска з площі Святого Петра в Римі.

Онлайн-трансляція Великодніх богослужінь буде доступна на сайті телеканалу та у YouTube.

Читайте також: