:
Волонтери Євробачення та поліцейські готуються зустрічати іноземних туристів

Волонтери Євробачення та поліцейські готуються зустрічати іноземних туристів

24 квітня 2017

У травні до Києва на Євробачення приїдуть понад 20 тисяч іноземних туристів. Їхні враження від України залежатимуть від того, як їх зустрічатиме столиця. Аби все відбувалося на найвищому рівні, волонтери Євробачення-2017 проходять спеціальний тренінг Customer Service, під час якого навчаються правилам спілкування з іноземцями. Навчання організовано за підтримки Британської Ради в Україні. Цей курс також пройшли представники національної поліції.

"Цей тренінг дуже важливий для волонтерів Євробачення та нашої національної поліції. Тут навчають, як поводитися з іноземцями, як себе позиціонувати, як розуміти жести та різноманітність національних традицій, надавати гарний сервіс тощо. Це необхідно знати, адже найближчим часом до України приїдуть представники 42 країн. Окрім того ці знання знадобляться й в майбутньому, адже серед наших волонтерів багато таких, що беруть участь в різних проектах, часто подорожують. Тож ми намагаємося зробити так, аби вони могли представляти країну на найвищому рівні", – розповіла тренер проекту "Волонтери для Євробачення" Оксана Назімок.

Тренінг Customer Service мають пройти всі 900 волонтерів, що працюватимуть під час Євробачення-2017 в Києві. Їх навчають 15 тренерів, які пройшли підготовку під керівництвом британки Лінди Грінвуд з People 1st – організації, що займалась підготовкою волонтерів для Олімпіади в Лондоні у 2012-му.

"Нас навчали, як проводити цей тренінг, – розповіла Оксана Назімок. – На відміну від волонтерів, ми навчалися три дні. У мене вже був значний тренерський досвід, але я дізналася багато нового. Ми практикувалися, відтворювали різні ситуації, що можуть виникнути у іноземців та гостей Євробачення. Потім вже самі намагалися проводити тренінги з британцями, які виступали в ролі учнів – критикували й корегували нас".

Під час тренінгу було проведено й сесію щодо важливості посмішки. Адже, виявляється, навіть відповідаючи на телефонной дзвінок, треба посміхатися, бо співрозмовник це відчуватиме. Тож волонтери на Євробаченні будуть усміхнені, ввічливі й завжди готові прийти на допомогу.

25 квітня відбудеться посвята волонтерів, а з 24 по 28 квітня пройдуть інструктажі на місцях, де волонтерам розповідатимуть про щоденні обов’язки за видами їх діяльності під час Євробачення.

Стежте за новинами на сайтах мовника-організатора Євробачення-2017 UA:Перший 1tv.com.ua та eurovision.ua.

Читайте також: