:

"Шануй розмаїття" – купуй сувенірну продукцію Євробачення-2017

26 квітня 2017

Повна колекція сувенірної продукції Євробачення-2017 вже доступна у продажу на сайті офіційного дистриб’ютора в Україні.

У наявності є брендовані бавовняні худі, бейсболки з логотипом пісенного конкурсу, чашки та магніти різного дизайну, чохли для телефонів, портативні батареї, сумки та рюкзаки, силіконові браслети, стрічки з карабіном, м’які брелоки та значки Євробачення-2017. Придбати сувенірну продукції можна, оформивши на сайті кур’єрcьку доставку, доставку у поштове відділення, або ж особисто забрати обрані речі зі складу.

У травні вся сувенірна продукція також продаватиметься на території Містечка Євробачення, яке розташується на Хрещатику від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної, в Євроклубі, який діятиме в Конгресно-виставковому центрі "Парковий" та на головній арені Євробачення-2017 – Міжнародному виставковому центрі. Тоді ж до зазначеного переліку продукції додадуться CD і DVD з піснями всіх учасників цьогорічного Євробачення та офіційна програма конкурсу.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр. Церемонія відкриття пісенного конкурсу (#OpeningCeremony) відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі "Парковий", Червона доріжка (#RedCarpet) – того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб (#Euroclub) діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення (#EurovisionVillage) працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

Більше новин про Євробачення-2017 читайте на сайті Eurovision.ua.

Читайте також: