:
Оновлено схему глядацької зали Євробачення-2017 в МВЦ

Оновлено схему глядацької зали Євробачення-2017 в МВЦ

28 квітня 2017

Унікальна сцена, величезний екран довжиною 70 метрів і 11 метрів заввишки, інноваційні спецефекти, світлове шоу та музика, яка об’єднує глядачів з усього світу – вже зовсім скоро у Києві відбудеться музичне шоу світового рівня – Євробачення-2017.

Удень і вночі фахівці працюють над створенням усіх необхідних умов для проведення міжнародного пісенного конкурсу, який транслюватиме більше 40 країн світу. Унікальність шоу потребує нових рішень, частина з яких втілюється вперше. Тому в ході виробництва виникла необхідність адаптації залу. Така адаптація потребувала зміни розташування деяких рядів глядацької зали, в результаті чого змінилися оглядові можливості певних місць (в середньому не більше ніж 2% від загальноі кількості. Із покупцями квитків на такі місця зв’яжуться співробітники компанії Concert.ua за вказаними під час оформлення замовлення контактами. Їм буде запропоновано інші місця на заміну або повернення коштів за бажанням клієнта.

"Усі глядачі, чиї місця потребують заміни, отримають на електронну адресу, вказану при купівлі квитка, лист від concert.ua. Їм запропонують інший квиток на те ж саме шоу або як альтернативу – повернення коштів. Ми розуміємо хвилювання глядачів з цього приводу і активно працюємо з НСТУ та concert.ua, щоб якнайшвидше замінити місця для цих глядачів чи повернути їм кошти", – зазначив виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

У зв’язку із оновленням схеми залу також з’явились додаткові місця у глядацькій залі і зокрема у фан-зоні, що дозволить найближчим часом вийти у продаж із останньою хвилею квитків.

Читайте також: