:
У Києві відкрили унікальну фотовиставку

У Києві відкрили унікальну фотовиставку "Історія Євробачення"

27 квітня 2017

До старту міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 залишаються лічені дні, і Київ вже готовий зустрічати й дивувати туристів та гостей міста. Виставку унікальних фотографій переможців Євробачення від першого проведеного конкурсу до сьогодні представили у столичному розважальному комплексі "Гулівер".

Світлини демонструються вперше за всю історію пісенного конкурсу. Українці та гості столиці зможуть дізнатися про всіх, без виключення, переможців Євробачення. "Подібний захід, справді, вперше проходить у рамках Євробачення. Тут представлені унікальні знімки за всі 62 роки проведення конкурсу. Цих фото немає ні в мережі Інтернет, ні деінде. Ми вирішили стати першими, хто здобуде ці кадри та представить їх широкому загалу. Це чудовий шанс для справжніх любителів Євробачення й меломанів побачити те, що раніше було недоступним", – розповідає керівниця Global Images Ukraine Оксана Антонова.

Всього на виставці представлено 45 фотографій, які ілюструють емоції та переживання кожного переможця міжнародного пісенного конкурсу. Це і радість першої володарки статуетки Євробачення у 1956 році Ліз Ассія, і сльози під час нагородження Селін Діон, і фотографія славнозвісного гурту АВВА 1974 року, а також цікаве фото німецького гурту "Чингісхан", який, до речі, було створено спеціально для конкурсу Євробачення.

Також на виставці представлені світлини українських учасників Євробачення, тож відвідувачі експозиції можуть пригадати історію участі України у конкурсі. Як зазначають організатори, одним із найцікавіших знімків є фото виступу співачки Руслани з піснею "Дикі танці", яка у 2004 році принесла першу перемогу Україні.

Побачити роботи можна на другому, третьому та п’ятому поверхах центру. Експозиція працюватиме до 18 травня. "Це дуже класна ініціатива, оскільки, підіймаючись поверхами центру, хронологічно можна дізнатися про кожного переможця Євробачення. Тим більше, це не буденні фото, які вже були в мережі, а справді унікальні знімки, які ми маємо змогу бачити вперше", – запевнив ведучий пісенного конкурсу Євробачення-2017 Тімур Мірошниченко.

Читайте також: