:
США вдруге транслюватимуть Євробачення

США вдруге транслюватимуть Євробачення

29 квітня 2017

Європейська мовна спілка повідомила про партнерство з компанією Logo, яка вдруге ексклюзивно транслюватиме міжнародний пісенний конкурс Євробачення у Сполучених Штатах Америки.

Телеканал Logo покаже у прямому ефірі фінал Євробачення-2017 у неділю, 13 травня (15:00 UTC-5/12:00 UTC-8). Коментуватимуть пісенний конкурс зірки реаліті-шоу Rupaul’s Drag Race – Мішель Візаж (Michelle Visage) та Росс Метьюс (Ross Mathews). Вони познайомлять телеглядачів з представниками всіх 42 країн-учасниць, а також розкажуть про історію наймасштабнішого пісенного конкурсу Європи.

Цього року для глядачів США трансляція буде доступною також на офіційному сайті телеканалу Logo, YouTube-каналі та у додатку Logo. "Телекомпанія Logo пишається тим, що стане головною компанією, яка транслюватиме таку глобальну феноменальну подію як Євробачення", – розповідає перший віце-президент Programming for Logo Памела Пост (Pamela Post). – "Цей культурний скарб захопив аудиторію у всьому світі і ми вдячні ще раз бути партнерами ЄМС, щоб дати можливість нашим глядачам побачити фінал Євробачення-2017 наживо".

Виконавчий директор пісенного конкурсу Євробачення Йон Ола Санд зазначив: "ЄМС дуже раді другий рік поспіль співпрацювати з Logo, й донести унікальну та видовищну подію до американської аудиторії. Ми знаємо, що у США є багато прихильників Євробачення, тому ми щасливі, що завдяки Logo ще більше глядачів цього року зможе відкрити для себе радість щорічного світового телевізійного музичного конкурсу і шанувати його розмаїття разом з усім світом".

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 і 11 травня, фінал – 13 травня в Міжнародному виставковому центрі.

Читайте також: