:
Конкурсанти Євробачення-2017, делегації та преса зібралися разом на відкритті Євроклубу 

Конкурсанти Євробачення-2017, делегації та преса зібралися разом на відкритті Євроклубу 

02 травня 2017

EuroClub* – одну з трьох офіційних локацій Євробачення-2017 – офіційно відкрили 1 травня у конгресно-виставковому центрі "Парковий".

"Вітаю всю нашу міжнародну команду організаторів Євробачення-2017, журналістів та фанів з початком пісенного конкурсу", – привітав усіх на відкритті Євроклубу шоу-продюсер пісенного конкурсу Крістер Бйоркман.

А директор з виробництва Євробачення-2017 Ола Мельциг запевнив, що у Києві відбудуться грандіозні шоу: "Я не перший рік працюю на Євробаченні й з упевненістю можу сказати: те, що відбуватиметься в Києві, буде дуже грандіозно! Сцена, звук – усе буде на високому технічному рівні. Ми вже провели перші репетиції учасників першого півфіналу. Результатом задоволені".

На честь відкриття Євроклубу для гостей вечірки виступили представники Молдови – гурт Sunstroke Project та представники України – гурт O.Torvald.

Завітали на вечірку й ведучі Євробачення Тімур Мірошніченко, Олександр Скічко та Володимир Остапчук. Були представники офіційних делегацій і учасники Євробачення-2017 з Австралії, Молдови, Болгарії, Грузії ті інші. Настрій вечора створював ведучий Сергій Велічанський.

Нагадаємо, що програма Євроклубу поділяється на денну та вечірню. В рамках денної програми заплановані щоденні фан-зустрічі з артистами, спілкування з іноземними делегаціями, а також конкурси для фанів і національні заходи від організаторів конкурсу. А от вечірня програма з 1 по 14 травня перетворить КВЦ "Парковий" на локацію, де відбуватимуться найяскравіші тематичні вечірки країн-учасниць та виступи відомих артистів Євробачення-2017.

*Традиційно EuroClub (Євроклуб) – локація для культурного відпочинку конкурсантів Євробачення після репетицій, виступів та брифінгів, де відбувається неформальне спілкування учасників конкурсу з представниками інших делегацій. На кожному пісенному конкурсі Євроклуб відчиняє свої двері для офіційних делегацій країн-учасниць, фанів та журналістів з усіх куточків світу.

Читайте також: