:
Уже за кілька годин розпочнеться перший півфінал Євробачення-2017

Уже за кілька годин розпочнеться перший півфінал Євробачення-2017

09 травня 2017

Перший півфінал Євробачення-2017 розпочнеться сьогодні, 9 травня, о 22:00. Це перший конкурсний день Євробачення і перше шоу, яке буде показане у прямому ефірі.

У першому півфіналі виступатимуть представники таких 18 країн: Чорногорії, Фінляндії, Грузії, Португалії, Бельгії, Швеції, Албанії, Азербайджану, Австралії, Кіпру, Словенії, Вірменії, Молдови, Чеської Республіки, Латвії, Ісландії, Греції та Польщі. У якому порядку вони з’являтимуться на сцені пісенного конкурсу можна дізнатися тут.

Відкриє перший півфінал Євробачення-2017 відомий український співак MONATIK. А хедлайнером шоу стане співачка, завдяки якій Євробачення цього року проходить в Україні. Джамала виконає переможну пісню "1944" в новому аранжуванні та композицію "Заманили".

Наприкінці першого півфіналу ведучі Євробачення Володимир Остапчук, Олександр Скічко й Тімур Мірошниченко оголосять результати глядацького голосування в сумі з оцінками від національних журі країн-учасниць, і стануть відомі імена 10 конкурсантів, які проходять до фіналу Євробачення. До голосування в першому півфіналі Євробачення-2017, окрім 18 країн, чиї представники виступатимуть, також долучаться і три країни "Великої п’ятірки" – Велика Британія, Італія та Іспанія, чиї представники автоматично проходять до фіналу.

Подивитися у прямому ефірі шоу можна буде на сайті телеканалу UA:Перший 1tv.com.ua/live#esc, Eurovision.ua та Eurovision.tv, а також на екранах в офіційній фан-зоні на Хрещатику – Eurovision Village та в EuroClub.

Якщо ви хочете побачити шоу на власні очі, то квитки все ще є в наявності на сайті офіційного квиткового оператора Concert.ua, а також придбати їх можна буде в касах безпосередньо на місці проведення Євробачення – в Міжнародному виставковому центрі.

Читайте також: