:
Хто вкрав головний трофей Євробачення-2017?

Хто вкрав головний трофей Євробачення-2017?

17 травня 2017

На Євробаченні-2017 сталася подія, яка ледь не призвела до міжнародного скандалу. Невідомий, особу якого не вдалося встановити навіть за допомогою найсучасніших методів аналізу, викрав головний приз Євробачення – кришталевий мікрофон. Ця новина була засекречена, адже немає трофею – немає переможця. Неймовірними зусиллями вдалося уникнути розголосу у ЗМІ. Аби врятувати конкурс виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд викликав з Британії двох детективів-ведучих ВВС Four: Мел Ґедройц та Скота Міллса.

Повірили? Насправді це лише сюжет короткометражного фільму ВВС "Сила" (The Force), у зйомках якого взяли участь українські ведучі Євробачення Тімур Мірошниченко, Олександр Скічко та Володимир Остапчук. До речі, наші хлопці стали першими ведучими в історії конкурсу, які з’явилися у фільмі всесвітньо відомого британського мовника.

"Працювати із українськими ведучими було цікаво та легко. Вони швидко зрозуміли специфіку гумору та чудово імпровізували. У кадрі їм вдалося показати таку ж злагоджену роботу, як і на сцені пісенного конкурсу, – розповідає продюсерка короткометражної стрічки ВВС Гемма Хадсон. – До того ж, це вперше в історії міжнародного пісенного конкурсу ведучі з’являються в BBC Semi Final VT".

Комедійний міні-фільм "Сила" (The Force) – це пародія на популярну дансько-шведську кримінальну драму "Міст", яку транслювали у 174 країнах. Стрічка з’явилась на екранах 12 травня та отримала багато позитивних відгуків у Великобританії. Особливо глядачі відзначили артистизм українських ведучих Євробачення-2017.

"ВВС – це мовник, який відомий далеко за межами Великобританії, тому для нас поява Тімура, Олександра та Володимира в його ефірі – чудова змога познайомити глядачів з ведучими Євробачення у новому амплуа, – зазначає міжнародний PR-менеджер Євробачення-2017 Вікторія Сидоренко. – Вся Європа була у захваті від музичних та танцювальних талантів наших ведучих під час пісенного конкурсу, а тепер переконалася, що хлопці ще й чудові актори. І все це разом працює на створення позитивного іміджу України закордоном".

Переглянути короткометражну пародійну стрічку "Сила" (The Force) можна на офіційному сайті ВВС.

Читайте також: