:
Ще більше нагород за

Ще більше нагород за "5baksiv"

30 травня 2017

Перший український веб-серіал "5baksiv.net" про двох стартаперів Макса і Зеника продовжує збирати нагороди на фестивалях по всьому світі. До Гран-прі Bilbao Web Fest (Іспанія), а також номінацій на FIS MED (Колумбія) та SeattelWebFest (США), додалася ще одна #перемога! Оператор-постановник першого українського веб-серіалу "5baksiv.net" Костянтин Пономарьов отримав приз за найкращу операторську роботу на фестивалі T.O. WEBFEST* у Торонто (Канада).

"Те що проект "5baksiv.net" відзначили нагородою у Торонто, було несподіванкою не лише для мене, а й для всієї команди, – розповідає Костянтин Понаморьов. – Це доводить що всі ми виклались на максимум, а нагорода надихає нас на нові проекти!"

Разом із Костянтином Понаморьовим над створенням першого українського веб-серіалу працювали оператори Женя Сахно, Сергій Донських, Влад Бородач, продюсери Руслан Ткаченко, Дмитро Хільченко, Саша Дмитренко та режисери Мирослав Латик, Настя Прудь і Ольга Река.

Сюжет молодіжного веб-серіалу "5baksiv.net" розгортається навколо двох стартаперів-невдах – мажора Макса і тухтія Зеника, які постійно потрапляють у скрутні життєві обставини – як смішні, так і трагічні. Вони на власній шкурі дізнаються як багато важить дружба, взаємодопомога і відданість. Серіал створено телеканалом UΛ:Перший за підтримки Міністерства закордонних справ і співдружності Великої Британії спільно з BBC Media Action. Всього було знято 38 епізодів, переглянути які можна за посиланням: http://5baksiv.net/episodes.

*T.O. WEBFEST – веб-фестиваль, який проходить у Торонто, заснований з метою підтримати, об’єднати і заохочувати незалежних творців контенту з Канади і всього світу. Офіційне оголошення переможців 4-го щорічного фестивалю відбулося 27 травня 2017, де серіал "5baksiv.net" зайняв перше місце у номінації "Найкраща операторська робота".

Читайте також: