:
Фрі-файт на UA:Перший – новий сезон

Фрі-файт на UA:Перший – новий сезон

02 червня 2017

Сезон видовищних спортивних змагань на телеканалі UA:Перший продовжується! Вже вдруге глядачі зможуть спостерігати за боями з фрі-файту у форматі телевізійного шоу. Перший випуск нового сезону "Чоловічий клуб. Фрі-файт" UA:Перший покаже вже цієї суботи, 3 червня, о 16:40.

Проект буде присвячено турніру Professional Free-Fight Tournament "Stage 1. Sunrise". Ці змагання стануть першими у серії турнірів з професійного фрі-файту Willpower Championship ("Чемпіонат Волі"), який проходить під егідою Професійного бійцівського союзу (PFU) і має на меті сформувати рейтинг найкращих фрі-файтерів України.

"Sunrise у перекладі з англійської означає "схід сонця". Звідси й назва нашого першого турніру – "Stage 1. Sunrise" – схід цього виду спорту, – розповідає засновник фрі-файту Андрій Старовойт. – Цей турнір позиціонується як пошук людей, які зросли на любительському фрі-файті, а тепер хочуть знайти себе у професіональному спорті й вийти на якісно новий рівень. Ми збираємося провести певну кількість турнірів і сформувати ядро спортсменів, які розпочнуть грандіозне міжнародне турне. Це буде вихід за межі розуміння бойового мистецтва".

Спеціально для проекту "Чоловічий клуб. Фрі-файт" в одному з павільйонів Національної суспільної телерадіокомпанії України було збудовано відкриту арену для професійного фрі-файту, яка є унікальною розробкою Професійного бійцівського союзу (PFU) й дає бійцеві можливість проявити волю і прагнення до перемоги, не обмежуючи його "стінами".

В рамках турніру Professional Free-Fight Tournament "Stage 1. Sunrise" змагатимуться 24 кращих фрі-файтерів України з Кривого Рогу, Києва, Харкова, Дніпра, Калуша, Вінниці та Івано-Франківська у п’яти вагових категоріях: 61,2 кг, 65,8 кг, 70,3 кг, 77,1 кг й 83,9 кг.

Fight-card турніру "Stage 1. Sunrise"

Бої Класу А:

61,2 кг Семен Галушко (Кривий Ріг) – Єгор Бровко (Харків)
65,8 кг Євген Світличний (Кривий Ріг) – Дмитро Арзамасцев (Харків)
70,3 кг Антон Отверченко (Київ) – Вагіф Аскеров (Харків)
70,3 кг Едуард Богачук (Калуш) – Сергій Астапов (Дніпро)
70,3 кг Олексій Федонов (Дніпро) – Олександр Вітов (Харків)
83,9 кг Олексій Пода (Харків) – Герман Городецький (Київ)

Бої Класу В:

61,2 кг Юрій Миколюк (Вінниця) – Максим Янович (Київ)
61,2 кг Владислав Журавський (Вінниця) – Артем Желев (Київ)
65,8 кг Ігор Куцький (Вінниця) – Владислав Громадський (Київ)
65,8 кг Святослав Дутка (Івано-Франківськ) – Сергій Отверченко (Київ)
70,3 кг Георгій Мітусов (Київ) – Рабіл Сабірлі (Дніпро)
77,1 кг Іван Cлівінскій (Івано-Франківськ) – Олександр Кочубей (Кривий Ріг)

*Фрі-файт (англ. Free-fight – вільний бій) – бойове мистецтво, засноване в Україні Андрієм Старовойтом, є результатом синтезу досвіду багатьох бойових мистецтв світу. Воно об’єднує в собі найбільш ефективні прийоми ведення бою в різних ситуаціях. Бойова система фрі-файту – це, перш за все, безкомпромісний поєдинок людини з рабством власних вад, боротьба з недоліками свого тіла. Бійці самі створюють свій поєдинок, використовуючи комбінації відомих їм прийомів: в їхньому арсеналі є удари руками і ногами, колінами, кидки, больові прийоми й прийоми на удушення.

Читайте також: