:
Євробачення-2017. Завершальний етап проекту

Євробачення-2017. Завершальний етап проекту

14 червня 2017

Для команди організаторів Євробачення-2017 цей масштабний проект не завершився після фіналу конкурсу. Зараз триває не менш важливий етап – виконання всіх зобов’язань перед партнерами, контрагентами, працівниками, а також готується фінальний звіт проекту.

Завершальним етапом проекту керує заступник виконавчого директора центральної дирекції ПАТ НСТУ Павло Грицак. Також ключовими персонами, відповідальними за цю роботу є керівник дирекції Євробачення Юрій Біловус та заступник генерального директора ПАТ НСТУ Ганна Бичок. Ці фахівці працювали над проектом Євробачення-2017 від самого початку, очолювали весь процес підготовки й проведення пісенного конкурсу в Україні, тож мають всі необхідні знання та компетенції.

Новообране правління Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" створило всі умови для того, щоб надати можливість дирекції Євробачення-2017 завершити проект належним чином та в найкоротші строки. Зокрема команді організаторів пісенного конкурсу надано окреме приміщення, оргтехніку та необхідні повноваження.

"Команда з 26 людей щоденно працює в рамках дирекції з організації та підготовки Євробачення-2017 для найскорішого завершення всіх справ. Це ті самі люди, які вели проект від початку, тобто саме вони можуть повною мірою фіналізувати роботу. Правління НСТУ зі свого боку здійснює моніторинг виконання дирекцією її зобов’язань", – зазначив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

Станом на 12 червня 2017 року на оплату очікували понад 250 договорів на суму понад 142 мільйона гривень. Минулого тижня було підписано платіжні документи по закриттю договорів на суму 8,31 мільйонів гривень. Цього тижня очікують закриття ще 57 актів на суму 44,7 мільйони гривень.

Мовник-організатор Євробачення-2017 – ПАТ НСТУ – відсьогодні регулярно інформуватиме громадськість про хід закриття проекту на своєму офіційному сайті. Щотижня звіт про результати роботи дирекції з організації та підготовки Євробачення-2017 буде публікуватися у розділі Євробачення.

Читайте також: