:
Дирекція Євробачення-2017 закрила всі фінансові питання з зірками-хедлайнерами

Дирекція Євробачення-2017 закрила всі фінансові питання з зірками-хедлайнерами

03 липня 2017

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 повідомила, що протягом останнього робочого тижня червня повністю закрито 12 договорів на загальну суму 6,8 млн грнивень та 767 тисяч євро. Здійснено аналіз та підготовку до закриття ще ряду договорів, в тому числі 2 останніх договорів з іноземними субпідрядниками.

Уже закриті всі фінансові питання з зірками-хедлайнерами. Однак, у роботі досі перебувають окремі договори щодо оплати деяким танцівникам, статистам, танцювальним колективам, які виступали разом з зірками-хедлайнерами.

"Разом з тим, зараз НСТУ перевіряє всі деталі переданих авторських та суміжних прав. На сьогодні маємо уже два випадки, коли документальне оформлення правочинів потребує додаткової уваги, бо, незважаючи на запевнення виконавців, можуть виникати претензії щодо авторських прав третіх осіб. Дотримання всіх вимог законодавства про авторське право вимагає часу та пильності. Ми також мали затримку в роботі у зв’язку з кібератакою в країні, оскільки повинні були перерватись на проведення всіх необхідних заходів з кібербезпеки. Дирекція продовжує активно працювати і в найближчі два тижні планує повністю розрахуватись з іноземними підрядниками, а також розпочати претензійну роботу по одному з договорів у зв’язку з неповним наданням послуг", – розповів директор виконавчий дирекції ПКЄ ПАТ "НСТУ" Юрій Біловус.

Наразі уже врегульовано дві з десяти претензій до ПАТ "НСТУ". Зі сторони НСТУ направлено 1 претензію до підрядника, а ще 6 вимог про врегулювання грошових зобов’язань перебувають на стадії підготовки. Деякі з цих вимог будуть пред’явлені офіційними листами-вимогами, інші – як досудові претензії. Попри це, завершення проекту триває в плановому режимі.

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 і надалі інформуватиме громадськість про хід закриття проекту та виконання всіх фінансових зобов’язань на офіційному сайті мовника-організатора 1tv.com.ua.

Читайте також: