:
Стартував дводенний тренінг для фахівців суспільно-політичного напряму НСТУ

Стартував дводенний тренінг для фахівців суспільно-політичного напряму НСТУ

04 липня 2017

Уперше за останні 15 років представники всіх філій Суспільного зібралися разом для того, щоб виробити спільне бачення розвитку суспільно-політичного напряму.

Для розробки стратегії виробництва суспільно-політичних програм Національна суспільна телерадіокомпанія України організувала дводенний тренінг з представниками усіх регіональних філій, які відповідають за цей напрям.

"Зараз ми розробляємо спільну стратегію. Чим ми можемо бути корисними глядачам? У нас є однакове бачення. Сьогодні ми обговорювали і фіксували теперішню ситуацію: з програмами, з проблемами. Завтра будемо малювати картинку майбутнього", – розповів Роман Вінтонів.

Він також зазначив, що вже незабаром глядачі побачать зміни у змісті програм регіонів, адже саме на зміні контенту буде основний акцент.

Другий день тренінгу присвятять аналізу конкретних програм чи епізодів, їхньої форми, а також аудиторії мовника.

У форматі майстер-класу співробітники Суспільного також мають можливість обмінятися досвідом, отримати рекомендації від своїх колег та сформувати чітке бачення траєкторії подальшого розвитку суспільно-політичного напряму. Співробітництво між філіями має також дозволити регіонам робити спільні телемости.

Читайте також: