:
Євробачення-2017. Завершення проекту відбувається в плановому режимі

Євробачення-2017. Завершення проекту відбувається в плановому режимі

11 липня 2017

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 повідомила, що протягом першого робочого тижня у липні проведено детальний аналіз 18 договорів та актів. Крім того, додатково до тих, що вже перебувають в роботі, розпочато аналіз ще 5 актів.

"Здійснено документальний аналіз договорів та актів на загальну номінальну суму 19,8 млн грн, з них підготовлено до повного закриття 8 актів загальною вартістю 10,4 млн грн. Також підписано акти і здійснено остаточний розрахунок по цих документах у розмірі 2,2 млн грн. Решта актів на даний момент перебувають в роботі: продовжується аналіз повноти надання послуг або ж очікуються підтвердні документи від підрядників", – розповів заступник директора виконавчого дирекції ПКЄ з питань актування та документального оформлення ПАТ "НСТУ" Юрій Жуков.

Робота по врегулюванню претензій до ПАТ "НСТУ" триває. Пред’явлені відповідні вимоги по врегулюванню заборгованості кільком контрагентам. Завершення проекту проходить в плановому режимі.

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 і надалі інформуватиме громадськість про хід закриття проекту та виконання всіх фінансових зобов’язань на офіційному сайті мовника-організатора 1tv.com.ua.

Читайте також: