:
Суспільне запускає платформу зворотного зв’язку

Суспільне запускає платформу зворотного зв’язку

12 липня 2017

Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила платформу зворотного зв’язку "Потрапити на Суспільне".

Відтепер на офіційному сайті українського Суспільного – 1tv.com.ua – з’явилася можливість легко та просто залишити своє звернення до ПАТ "НСТУ".

Якщо Ви маєте проект, команду або ідею – ми хочемо Вас почути.

Якщо бажаєте мати партнерські стосунки з Національною суспільною телерадіокомпанією або запропонувати рекламу – ми готові до діалогу.

Хочете поскаржитися чи вказати на недоліки нашої роботи – ми будемо вдячні за Вашу увагу та підказки.

Мрієте про екскурсію студіями телецентру, про зустріч з керівництвом чи про роботу на Суспільному – ми відкриті й чекаємо на Вас.

"Відкритість і зворотний зв’язок – це ті риси, які якісно відрізнятимуть Суспільне від комерційних мовників. Нам важливо не лише інформувати людей, навчати чи розважати за допомогою телевізійних та радіопрограм, ми прагнемо мати ефективну модель зв’язку з суспільством. Платформа "Потрапити на Суспільне" дозволить не просто звертатись, а й отримувати відповідь у найкоротші строки", – каже голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія.

Команда Суспільного прагне розвивати мовлення, яке буде затребуване суспільством. Отож, якщо маєте що сказати – обов’язково скористайтеся можливістю зв’язатись з нами та долучитися до створення в Україні довгоочікуваного суспільного мовлення.

Читайте також: