:
Дирекція Євробачення-2017 продовжує роботу із закриття проекту

Дирекція Євробачення-2017 продовжує роботу із закриття проекту

18 липня 2017

Протягом першої половини липня дирекцією пісенного конкурсу Євробачення-2017 проаналізовано 27 кейсів (договори, документи, акти) загальною номінальною вартістю на суму понад 25 мільйонів гривень.

"Підписано 11 актів і здійснено остаточний розрахунок по них у розмірі 2,94 мільйона гривень. Решта – на даний момент перебувають в роботі: продовжується аналіз повноти надання послуг або ж очікуються підтвердні документи від підрядників. Зокрема чотири великі та об’ємні звіти до договорів ще перебувають в роботі відділу актування й документального оформлення дирекції. Акти, за якими неможливо підтвердити певний об’єм послуг, переглядаються в сторону зменшення", – розповів директор виконавчий дирекції ПКЄ ПАТ "НСТУ" Юрій Біловус.

​П​ред’явлен​о​ вимоги по врегулюванню заборгованості кільком контрагентам​, здійснюється робота з їх супроводу.​ Завершення проекту проходить в плановому режимі.

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 і надалі інформуватиме громадськість про хід закриття проекту та виконання всіх фінансових зобов’язань на офіційному сайті мовника-організатора 1tv.com.ua.

Читайте також: