:
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович зустрілась з командою Суспільного

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович зустрілась з командою Суспільного

19 липня 2017

Посол США Марі Йованович зустрілась з новообраним правлінням суспільного мовлення в Україні та відвідала телеканал UA:Перший.

Команда Суспільного на чолі з головою правління Зурабом Аласанією презентувала стратегію розвитку суспільного мовлення в Україні та обговорила з представниками посольства США можливу співпрацю.

За словами пані посла, функціонування незалежного в країні суспільного мовлення – це важливий крок на шляху до розвитку демократії.

"За останні три роки українці зробили більше, ніж за 23 роки до цього – і в економіці, і в боротьбі з корупцією. Але ще дуже багато чого потрібно зробити, – зазначила посол США Марі Йованович. – Люди не люблять змін, бо це важко. І це важко не лише для українців – у Сполучених Штатах люди також не люблять змін. Реформи – це постійний процес. Як тільки ви закінчите щось одне, потрібно братися за щось інше. І в цьому важливість демократії – вона потребує постійного оновлення. Демократія – складна річ, нею важко керувати. Постійно потрібно змінюватися. А суспільний мовник, як один із наріжних каменів демократії, повинен очолити ці зміни".

У свою чергу голова правління Зураб Аласанія поділився найближчими цілями, які ставить перед собою команда Суспільного.

"Зараз ми працюємо над створенням медіа у складі таких платформ, як телебачення, радіо та нові медіа, яке стане для українців тим місцем, де вони зможуть ставити будь-які питання і отримувати на них чесну, незаангажовану відповідь. І знаєте, чому ми можемо собі це дозволити? Бо на відміну від комерційних телеканалів, які найбільше опікуються власними рейтингами, у нас інше завдання. Тому ми можемо задавати нові правила", – розповів голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія.

Це перший візит пані Марі Йованович на UA:Перший. Сторони домовилися про подальшу співпрацю.

Читайте також: