:
Мальту на Дитячому Євробаченні-2017 представлятиме Джанлука Сілія

Мальту на Дитячому Євробаченні-2017 представлятиме Джанлука Сілія

01 серпня 2017

Джанлука Сілія (Gianluca Cilia) став переможцем мальтійського національного відбору на Дитяче Євробачення-2017 і представить свою країну на міжнародній сцені 26 листопада у місті Тбілісі (Грузія).

Дев’ятирічний Джанлука був наймолодшим учасником національного відбору, і тим не менш, обійшов головних конкурентів – Вероніку Ротін (Veronica Rotin) та Рінне Деміколі (Rianne Demicoli). За право представляти свою країну на Дитячому Євробаченні-2017 змагалися десять фіналістів. Учасники виконували кавер-версії відомих пісень, а переможця обирали шляхом телеголосування.

Джанлука Сілія почав співати у віці 6 років. Музичну теорію та уроки співів хлопчик вивчає у престижній музичній та вокальній академії Мальти Harmonic Ensemble. Вперше на великій сцені Джанлука виступив у 2015 році на фестивалі Oltreoceano в Палермо. А в 2016-му став представником Мальти на міжнародному пісенному фестивалі в Румунії, де посів третє місце з оригінальною піснею Mamma Io Canto for Te ("Мамо, я співаю для тебе"). У тому ж році Джанлука взяв участь у міжнародному фестивалі Arpeggio.

Пісня, з якою Джанлука Сілія виступить на конкурсі, буде представлена найближчим часом.

Читайте також: